ITA C1
Lucchese [11] 2
Imolese [17] 3
HT
1
1
FT 3 3
7-5
  CYP Cup
AEK Larnaca [2] 2
PAEEK [11] 1
HT
0
0
FT 1 1
5-1
  TUR D1
Karagumruk [11] 1
Besiktas [7] 1
HT
0
1
FT 0 1
3-4
  TUR D1
Konyaspor [2] 3
Adana Demirspor [5] 2
HT
0
0
FT 1 0
8-7
  TIP CUP
Trencin [9] 2
Vyskov [12]
HT
0
0
FT 1 1
11-4
  GERC
Köln [9] 3
Hamburger SV [5] 1
HT
0
0
FT 0 0
5-12
90min[0-0],120min[1-1],Gol Penalti[3-4],Hamburger SVWin
  GERC
Munich 1860 [9] 1
Karlsruher [10] 1
HT
0
0
FT 0 1
1-4
  INT CF
RSV Eintracht
TB Berlin [11] 1
HT
1
2
FT 3 3
3-3
  INT CF
Liefering [2]
SAK 1914 [10]
HT
1
0
FT 4 0
7-1
  HOLC
RKC Waalwijk [14] 1
Den Haag [5] 1
HT
1
2
FT 2 2
3-3
90min[2-2],120min[4-2],RKC WaalwijkWin
  SPDRFEF
Rayo Majadahonda [6] 2
Tudelano [20] 4
HT
1
0
FT 1 0
7-4
  POR D2
Mafra [10] 3
Estrela [9] 3
HT
0
1
FT 2 2
6-3
  Por U23
Leixoes U23 [3] 4
Estoril U23 [2] 3
HT
1
1
FT 2 1
3-9
  MAL D1
Hibernians [1] 4
Sirens [6] 1
HT
1
0
FT 1 1
2-2
  BRA CE
Maracana CE [2] 2
Ferroviario CE [3] 2
HT
1
1
FT 1 1
2-6
  JAM D1
Harbour View [8] 3
Molynes [7] 3
HT
1
1
FT 2 2
4-3
  ISR CL
Bnei Majd Kurum 2
Bnei Mamba Golan 2
HT
0
1
FT 1 4
1-7
  SPDRFEF
Sabadell [18]
Real Betis B [20]
Tnd.
  ICE CH
Kopavogur [11]
Keflavik [10]
HT
0
0
FT 3 5
0-0
  SPA D1
Betis [3] 2
Alaves [18]
HT
3
0
FT 4 0
8-3
  BEL D1
Seraing United [17] 2
Royale Union SG [1] 1 2
HT
0
2
FT 0 4
7-0
  ENG YFAC
Liverpool U18
Burnley U18
HT
0
0
FT 4 1
0-0
  ENG YFAC
Peterborough United U18
Nottingham Forest U18
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  ENG YFAC
Accrington Stanley U18
Charlton Athletic U18
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  ENG YFAC
Sheffield Wed U18
Preston North End U18
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  SPA D3
AD San Juan [2] 1
Arenas Club [2] 1
HT
0
0
FT 2 1
4-3
  CAF NC
Gabon [89] 2
Maroko [28] 1
HT
1
0
FT 2 2
2-5
  CAF NC
Ghana [52] 1 1
Komoro [132] 1
HT
0
1
FT 2 3
11-2
  HOLC
Vitesse [4]
Ermelo 1
HT
1
0
FT 2 0
10-1
  INT CF
UNA Strassen [3]
Jeunesse Canach
HT
1
1
FT 6 2
3-4
  INT CF
Sigma Olomouc [10]
Aalborg [4] 2
HT
1
0
FT 3 0
6-5
  BRA CE
Caucaia [1] 3
Crato CE [5] 3
HT
1
0
FT 3 1
12-2
  BRA CE
Icasa CE [8] 4
Pacajus [4] 3
HT
0
0
FT 0 0
7-7
  ENG U23LC
Arsenal U23 [23] 1
Bournemouth U23 5
HT
2
0
FT 4 0
4-6
  ENG U23LC
Exeter U23 1
West Ham U23 [23] 1
HT
0
0
FT 0 3
2-10
  INT CF
Cobh Ramblers [4]
Dundalk [6]
HT
0
0
FT 0 3
3-4
  INT CF
UC Dublin [3]
Cork City [3]
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  REWT
Fjolnir (w) [6] 1
KR Reykjavik (w) [1] 1
HT
2
1
FT 4 1
4-4
  ENG LCH
Fulham [1] 1
Birmingham City [18] 1
HT
4
1
FT 6 2
6-5
  ENG LCH
Preston [15] 1 1
Sheffield Utd [14] 2
HT
0
2
FT 2 2
4-11
  SCO PR
Aberdeen [6] 4
Rangers [1] 1 5
HT
0
1
FT 1 1
6-4
  SCO PR
Dundee Utd [7] 3
St. Mirren [9] 1
HT
0
1
FT 1 2
8-8
  SCO PR
Hearts [3] 2
St Johnstone [12] 3
HT
0
0
FT 2 0
4-2
  SCO PR
Livingston [8] 3
Dundee FC [11] 3
HT
0
0
FT 2 0
4-9
  SCO PR
Ross County [10] 1 1
Motherwell [4] 2
HT
1
0
FT 3 1
5-6
  ENG L1
Morecambe [21] 1
Wigan Athletic [4] 1
HT
1
1
FT 1 2
1-4
  ENG L1
AFC Wimbledon [20] 2
Portsmouth [9] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-8
  ENG L1
Cambridge Utd [16] 2
Doncaster [24] 1
HT
1
0
FT 3 1
1-4
  ENG L2
Port Vale [9] 2
Salford [13] 2
HT
0
0
FT 0 1
3-3
  ENG L2
Stevenage [21]
Crawley [11] 2
HT
1
1
FT 2 1
9-4
  ENG L2
Sutton [5] 2
Colchester [22] 4
HT
1
2
FT 3 2
1-4
  ENG L2
Carlisle [20] 1
Hartlepool [17] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-2
  ENG Conf
Maidenhead [20] 1
Chesterfield [2] 2
HT
2
1
FT 3 2
2-6
  ENG Conf
Stockport [7] 1
Eastleigh [13] 1 3
HT
2
0
FT 3 0
9-2
  ENG CS
Hampton & Richmond [15] 2
Braintree [21] 3
HT
1
3
FT 2 4
9-9
  ENG CS
Dulwich Hamlet [7] 1
Dorking [1] 1
HT
0
3
FT 1 3
2-4
  ENG CS
Chippenham [6] 1
Tonbridge [19] 3
HT
0
1
FT 0 1
3-1
  ENG CN
Gateshead [2] 1
Telford [22]
HT
2
1
FT 4 1
3-0
  ENG CN
Hereford [16] 1
Kidderminster [5] 2
HT
1
0
FT 2 0
6-7
  ENG CN
Southport [6] 1
Bradford PA [19] 1 1
HT
0
0
FT 1 0
9-4
  ENG-S PR
Kings Langley [20] 2
Walton Casuals [10] 1
HT
0
1
FT 0 1
2-6
  ENG-N PR
Matlock [1] 3
Scarborough [6] 3
HT
0
0
FT 0 0
12-1
  ENG RYM
Enfield Town [3]
Bowers & Pitsea [18] 1
HT
2
0
FT 3 1
3-6
  ENG RYM
Brightlingsea [19] 1
Potters Bar [17] 2
HT
0
0
FT 2 0
7-2
  ENG FAT
Stourbridge [10] 3
Guiseley [20] 4
HT
0
0
FT 0 0
8-4
90min[0-0],Gol Penalti[2-0],StourbridgeWin
  GERC
St. Pauli [1]
Dortmund [2]
HT
2
0
FT 2 1
4-6
  GERC
Bochum [11]
Mainz [10] 4
HT
0
1
FT 3 1
5-2
  ENG RL1
Sudbury 1
Canvey 1
HT
0
2
FT 0 3
4-2
  ENG RL1
Basildon United 2
Felixstowe Walton United 2
HT
1
1
FT 1 2
3-5
  ENG SD1
Winchester City
Plymouth Parkway
HT
0
0
FT 3 3
0-0
  ENG SD1
Welwyn Garden City
Waltham Abbey
HT
4
0
FT 5 3
9-8
  ENG UD1
Marske
Pickering Town 1
HT
4
1
FT 5 2
7-2
  ENG UD1
Sheffield FC 1
Pontefract Collieries 2 3
HT
2
0
FT 4 0
3-1
  ENG UD1
City of Liverpool FC 1
Workington 3
HT
0
1
FT 0 2
6-3
  ENG UD1
Marine 2
Mossley 3
HT
0
1
FT 0 3
10-5
  ENG UD1
Colne 1 3
Warrington Rylands
HT
0
0
FT 0 2
2-5
  ENG-S CE
Rushden Diamonds [7]
Needham Market [13] 3
HT
1
0
FT 2 0
3-7
  ENG L2
Forest Green [1]
Mansfield [7]
Putus
  ENG L1
Rotherham [3]
Lincoln [18]
Tnd.
  ENG PR
Brighton [9] 1
Chelsea [3] 2
HT
0
1
FT 1 1
5-7
  SPA D3
Panaderia [4] 1 4
Mensajero [4]
HT
0
1
FT 2 2
10-3
  ITA Cup
Juventus [5] 1
Sampdoria [16] 2
HT
1
0
FT 4 1
14-0
  HOLC
Heerenveen [10] 1
G.A. Eagles [11]
HT
0
1
FT 0 1
6-3
  MAL D2
Pembroke [1]
Vittoriosa [10]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  MAL D2
Mqabba FC [7]
Naxxar Lions [2]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  POR D2
Covilha [15] 2
Feirense [3]
HT
0
0
FT 2 2
6-6
  JAM D1
Mount Pleasant [6] 1
Humble Lions [9] 1
HT
4
0
FT 5 1
8-2
  SPA D1
Cadiz [19] 4
Espanyol [11] 1
HT
0
1
FT 2 2
3-2
  INT CF
Danubio 3
Belgrano [6] 1
HT
0
0
FT 0 1
3-2
  CSP YC
America MG U20 1
Botafogo U20 1
HT
1
0
FT 1 0
2-7
  BRA CE
Iguatu CE [9] 2
Atletico-CE [7] 2
HT
0
0
FT 4 0
3-2
  MEX D2
Cancun [7] 1 1
Dorados de Sinaloa [8] 2
HT
1
2
FT 1 2
6-1
  Mex MFW
Saint Louis Athletica (w) 1 1
Cruz Azul (w) 1
HT
1
1
FT 1 1
3-11
  ARG TPV
Talleres Cordoba [3] 1 1
Independiente [9] 2
HT
1
1
FT 1 3
4-3
  INT CF
Defensor Sp. 3
U. Espanola [5] 3
HT
0
2
FT 0 2
4-4
  CSP YC
Mirassol U20
Santos U20 1
HT
0
1
FT 2 2
5-6
90min[2-2],Gol Penalti[1-3],Santos U20Win
  BRA PA
Fluminense-PI
Flamengo PI 4
HT
1
0
FT 4 0
9-1
  MEX D2
Tlaxcala [14] 1
Cimarrones de Sonora [15] 1
HT
1
0
FT 1 0
3-2
  MEX D2
Correcaminos [11] 1
Zacatecas Mineros [17] 1
HT
0
0
FT 0 0
8-5
  IME L1
Ssu Singjamei 1
Sagolband United 2
HT
1
0
FT 1 0
5-4
  TUR U19
Bandirmaspor U19 1
Erzurum BB U19
HT
2
1
FT 3 3
5-3
  INT CF
Dandenong Thunder [5] 1
Melbourne Knights [8] 1
HT
0
1
FT 0 2
5-3
  INT CF
Rakow Czestochowa [3]
Navbahor Namangan [7]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  AUS D1
Brisbane Roar [12] 2
Perth Glory [10] 1
HT
0
0
FT 1 0
11-0
  TUR U19
Goztepe U19 1
Sivasspor U19
HT
0
0
FT 1 0
3-10
  TUR U19
Trabzonspor U19 3
Giresunspor U19 3
HT
0
0
FT 0 0
10-5
  TUR U19
Caykur Rizespor U19
Antalyaspor U19
HT
0
2
FT 3 3
0-0
  TUR WD1
Konak BEL. (w) [5] 1
Sivasspor (W) [10] 1
HT
0
0
FT 2 0
3-0
  TIP CUP
Prostejov [5] 1
Karvina [16] 1 2
HT
0
1
FT 0 1
5-8
  TIP CUP
Z. Moravce-Vrable [11] 1
Skalica [4]
HT
0
0
FT 0 0
1-5
  INT CF
Iskra [5]
Opatija [16]
HT
3
1
FT 3 3
0-0
  INT CF
Michalovce [8]
FK Kosice [6]
HT
0
0
FT 3 0
3-7
  INT CF
FC Dabas 1
Rakosmenti KSK 1
HT
1
0
FT 2 3
1-8
  INT CF
Plzen [2]
Brno [1]
HT
0
1
FT 1 1
11-4
  INT CF
Saburtalo Tbilisi [9]
Shevardeni Tbilisi [6]
HT
4
0
FT 11 0
8-2
  TUR U19
Kayserispor U19 2
Medipol Basaksehir U19 4
HT
1
0
FT 3 0
2-6
  TH FC
Ranong [16] 3
Suphanburi [13] 2
HT
1
2
FT 2 3
4-4
  TH FC
Buriram [1] 5
Chiangrai Utd [7] 2
HT
2
0
FT 4 1
2-4
  TH FC
Songkhla 2
Samut Prakan City [14] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-6
90min[0-0],120min[1-1],Gol Penalti[10-9],SongkhlaWin
  GRE D3
Iraklis Zygou 2
Agios Matthaios 1
HT
0
0
FT 0 0
4-2
  IRN D2
Foolad Khuzestan B 1
Pas 1 4
HT
0
0
FT 1 0
5-2
  INT CF
Pirin Blagoevgrad [13]
Strumska Slava [9]
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Algeciras [6]
FK Pardubice [13]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  TUR U19
Fenerbahce U19
Altay Spor KulubuU19
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  TH FC
Bangkok United FC [2] 1
Police Tero [11] 5
HT
0
0
FT 0 1
5-2
  TH FC
Nakhon Ratchasima [9] 3
Lampang [5] 1 2
HT
2
0
FT 3 1
3-6
  Spain D4
Alaves B 1
San Ignacio 2
HT
0
0
FT 1 2
10-5
  GRE D3
Ethnikos Piraeus 5
Eolikos Mytilinis 1 4
HT
2
1
FT 4 1
6-3
  Ken D1
Sofapaka [10] 2
Kariobangi Sharks [5] 1 2
HT
0
0
FT 0 0
3-4
  CYP Cup
Karmiotissa [4]
Sotiras [7]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  BI PL
Bujumbura C. [10]
Rukinzo [11] 1
HT
0
1
FT 1 2
5-2
  INT CF
Beroe [8]
Sozopol [11]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  GRE D2
Kifisias [10] 1
Zakynthos [17] 2
HT
0
0
FT 3 0
7-3
  Syri D1
Al Jaish 1
Jableh
HT
0
0
FT 0 0
6-6
  INT CF
Legia [17] 1
FC Krasnodar [5] 2
HT
0
1
FT 2 1
4-6
  INT CF
Slaven Belupo [8] 1
Rudes [3] 1
HT
1
0
FT 1 1
3-1
  INT CF
Cracovia [9] 1
Rapid Vienna [5]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  INT CF
Termalica B-B. [18]
MTK Budapest [11]
HT
1
0
FT 4 1
0-0
  INT CF
Yverdon [7]
Dukagjini [8]
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Rathenow [18]
Luckenwalde [9]
HT
1
2
FT 1 4
0-0
  INT CF
Cherno More [3]
Dobrudzha [17]
HT
1
3
FT 3 3
0-0
  INT CF
Plock [6]
Neftci Baku [4]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  INT CF
Bravo [4]
ND Gorica [1]
HT
3
0
FT 4 0
0-0
  INT CF
Napredak [5]
Timok [15] 2
HT
2
0
FT 2 0
5-3
  Ken D1
Kenya Police FC [9]
Ulinzi Stars [12]
HT
0
0
FT 0 0
8-10
  Ken D1
Nzoia Sugar [16]
Talanta FC [8] 3
HT
1
2
FT 2 3
5-3
  Ken D1
Gor Mahia [3]
Bidco United [11] 3
HT
0
1
FT 1 1
9-5
  RWA D1
Amagaju 2
Nyanza FC 2
HT
1
1
FT 1 1
7-3
  Uganda C
Kiyinda Boys 1
Wakiso Giants 2
HT
0
1
FT 0 1
6-4
  ENG U23 D1
Peterborough U23 [12]
Sheffield Wed U23 [13] 1
HT
1
0
FT 2 0
3-3
  TH FC
BG Pathum United [5]
Port MTI FC [4]
Tnd.
  Uganda C
Kajjansi Utd
MYDA FC 2
HT
1
0
FT 3 0
6-3
  KSA D1
Al-Kawkab [18] 2
Al Adalh [3] 3
HT
0
0
FT 0 1
7-4
  INT CF
Piast Gliwice [12]
FK Shkendija 79 [3]
HT
0
1
FT 1 4
0-0
  INT CF
Zapresic [11] 1
NK Jarun [6] 2 1
HT
0
0
FT 0 2
2-6
  CYP D2
Olympiada Lympion [10] 1
Omonia Aradippou [14] 3
HT
0
0
FT 1 1
4-3
  RWA D1
The Winners FC 2
Garhwal Heroes FC 1
HT
2
1
FT 2 1
7-8
  Uganda C
Seeta United 3
Tepa FC 2
HT
0
2
FT 1 3
7-2
  KSA D1
Al-Akhdoud [8] 3
Al Wehda [7] 1
HT
1
1
FT 1 1
5-2
  GRE D1
Volos [9] 2
Smyrnis [14] 2
HT
1
0
FT 1 0
4-5
  GRE D2
Almopos [8] 3
Niki Volos [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
0-3
  GRE D2
Apollon Pontou [11] 1
Iraklis [10] 2
HT
0
0
FT 1 1
2-4
  GRE D2
Thesprotos [5] 2
AEL Larissa [3] 1
HT
0
0
FT 0 0
1-6
  GRE D2
Pierikos [13] 3
Olympiakos Piraeus B [7] 1
HT
0
1
FT 1 2
5-4
  GRE D2
Asteras Vlachioti [15] 1
Kalamata [3] 3
HT
0
0
FT 0 0
2-5
  GRE D2
Irodotos [16] 3
Episkopi [13] 1 3
HT
0
1
FT 0 1
13-1
  GRE D2
AEK B [2] 4
PAE Egaleo [5] 3
HT
0
0
FT 1 1
7-4
  GRE D2
Panathinaikos B [9] 2
Ierapetra [8] 2
HT
2
0
FT 3 1
1-5
  GRE Cup
Panetolikos [10] 3
Olympiakos Piraeus [1] 1
HT
1
1
FT 2 1
2-3
  INT CF
NK Varazdin 1
Zdralovi
HT
1
0
FT 1 0
9-4
  INT CF
Diosgyor VTK [1]
Bekescsaba 1912 [13] 1
HT
3
0
FT 4 1
12-5
  INT CF
RB Leipzig (w)
Turbine Potsdam (w) [5]
HT
1
5
FT 2 9
0-0
  INT CF
Basel [2]
Lausanne [9] 1
HT
0
0
FT 3 0
9-5
  INT CF
Kaspij Aktau [8]
Borec Veles [11]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  INT CF
Radnik Sesvete [13] 1
HASK
HT
2
0
FT 5 0
6-0
  INT CF
Mlada Boleslav [6] 1
Jihlava [10]
HT
2
1
FT 4 1
6-1
  INT CF
Floridsdorfer AC [3]
KF Drita Gjilan [2]
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  LIBD1L
Al Sadaqa [9]
Khaleej Sirte [10]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  LIBD1L
Al Taawun [5]
Al Tahaddi [8]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  GRE D3
Aias 2
Panelefsiniakos F.C. 2
HT
0
1
FT 1 2
1-4
  GRE D3
Poros 2
AE Neapolis 3
HT
0
0
FT 2 0
5-0
  GRE D3
Giouchtas 3
Atsalenios 3
HT
0
0
FT 1 0
5-1
  GRE D3
Diagoras Vrachneikon 1
Diavolitsi 5
HT
0
1
FT 1 1
14-3
  GRE D3
Anagennisi Artas 1
Panachaiki 1
HT
0
2
FT 0 3
3-10
  GRE D3
Foinikas N. Epidavrou 4
Panarkadikos 7
HT
0
2
FT 2 4
4-0
  GRE D3
Fostiras 3
Haravgiakos 2
HT
1
0
FT 4 1
4-5
  GRE D3
A. Asteras 2
Thermaikos FC 3
HT
0
0
FT 3 0
7-1
  GRE D3
F.C. Pandramaikos 3
Anagennisi Plagias 3
HT
1
0
FT 4 1
5-0
  RWA D1
Bugesera FC 1 2
AS Kigali 1 1
HT
0
1
FT 1 2
2-2
  RWA D1
Etoile de L'Est 3
Kiyovu
HT
0
0
FT 0 0
3-5
  RWA D1
APR FC 1
Gorilla 3
HT
0
0
FT 1 0
4-1
  RWA D1
Etincelles 1 5
Rayon Sport 1 3
HT
0
1
FT 0 2
6-2
  Zam SL
Prison Leopards 2
Zanaco
HT
0
0
FT 0 0
2-5
  BI PL
Flambeau du Centre [3]
Vital’O [9]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  BI PL
Bumamuru [1]
Flambeau de l’Est [13]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  BI PL
Le Messager Ngozi [4]
Olympic S. [12]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  BI PL
Aigle Noir [6]
TOP Junior [5]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  ITA YL B
Udinese U19 [4]
Cremonese U19 [6]
Tnd.
  OMA Cup
Dhofar [1] 1
Al Suwaiq [9] 1
HT
0
0
FT 1 0
6-6
  CYP Cup
Paralimni [2] 1
Ermis [6] 2
HT
2
0
FT 5 0
0-7
  INT CF
D. Zagreb [1] 1
Domzale [6]
HT
0
0
FT 3 0
6-3
  INT CF
Lok. Zagreb [6] 1
Dugopolje [7] 1 1
HT
4
0
FT 7 0
4-1
  INT CF
Rijeka [2]
Gorica [5]
HT
3
0
FT 4 0
0-0
  INT CF
FC Copenhagen 2
Hvidovre IF 1
HT
1
0
FT 3 1
7-4
  ITA S4
Folgore Caratese 3
Desenzano Calvina 3
HT
1
0
FT 2 1
4-4
  ITA S4
Vastese 1 5
Montegiorgio 3
HT
1
0
FT 1 1
8-6
  ITA S4
Tiferno Lerchi 1 2
Cannara 3
HT
1
1
FT 2 1
10-9
  ITA S4
Gladiator
Nuova Florida 1
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  ITA S4
Castellanzese 2
Arconatese 2
HT
1
0
FT 1 2
4-7
  ITA S4
Brindisi 4
Audace Cerignola 1
HT
0
2
FT 0 4
8-4
  ITA S4
Scandicci 3
Arezzo 2
HT
0
1
FT 2 2
7-0
  ITA S4
Real Calepina 2
SG City Nova 4
HT
0
1
FT 0 1
3-5
  ITA S4
Rende 4
Gelbison Cilento 3
HT
0
2
FT 1 2
5-6
  ITA S4
Caravaggio 1 3
Crema 2
HT
1
0
FT 2 2
6-7
  ITA S4
A.S. Varese 1
SC Caronnese 2
HT
1
0
FT 2 0
3-5
  ITA S4
Aglianese Calcio 3
Carpi 2
HT
2
1
FT 3 2
3-8
  ITA S4
Chieri
Fossano
Tnd.
  ITA S4
Casale
Asti
Tnd.
  TUR D1
Goztepe [17] 4
Sivasspor [10] 4
HT
1
0
FT 2 1
5-1
  INT CF
Wil [8]
St. Gallen [8]
HT
0
0
FT 0 1
3-6
  INT CF
Zorya [4]
Pogon Szczecin [2]
HT
0
2
FT 1 3
0-0
  INT CF
Slask Wroclaw [10]
Hartberg [8]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  INT CF
Zenit [1]
Emirates Club [14]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Kapfenberg
Mauerwerk
HT
0
1
FT 2 1
5-3
  ISL
Goa [9] 1
East Bengal [11] 1
HT
1
2
FT 1 2
9-0
  BI PL
Dynamik [7] 1 2
Les Crocos [16] 1
HT
0
1
FT 1 1
2-1
  POR DW
Benfica (W)
Braga (W) 3
HT
0
0
FT 1 0
2-1
  CYP Cup
Paphos [4] 2 3
Anorthosis [5] 1
HT
1
0
FT 1 3
3-1
  ITA PRO LC
Catanzaro [1] 2 3
Padova [1] 2
HT
0
1
FT 0 1
8-6
  INT CF
B.93 [3]
FC Copenhagen [2]
Btl.
  KSA D1
Al-Sahel [6] 1
Al-Shoalah [15] 1 2
HT
1
0
FT 1 1
2-5
  GRE Cup
Panathinaikos [4]
Anagenisi Karditsa [4] 2
HT
4
0
FT 4 0
1-0
  TUR D1
Kayserispor [12] 2
İstanbul Başakşehir F.K. [5] 3
HT
0
0
FT 1 0
2-1
  NGA PR
Katsina Utd [18]
Lobi [10]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  NGA PR
MFM FC [19] 2
Rivers United [2] 3
HT
0
2
FT 1 3
4-4
  NGA PR
Niger Tornadoes [20] 4
Shooting Stars SC [17] 1
HT
1
0
FT 2 0
1-5
  NGA PR
Plateau [6] 3
Nasarawa [7] 2
HT
1
1
FT 3 2
6-1
  NGA PR
Sunshine Stars [14] 2
Gombe [16] 1
HT
1
0
FT 2 0
2-5
  NGA PR
Dakkada FC [13] 2
Wikki Tourist [15] 2
HT
0
0
FT 0 1
4-9
  Spain D4
Lealtad 1
Basico Urraca 3
HT
0
0
FT 1 0
12-1
  Spain D4
FC Cartagena B 2
Racing Murcia 3
HT
0
1
FT 0 1
5-5
  MEX U20
Club Leon U20 [7]
Atlas U20 [16]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  Ghana FA C
Akatsi All Stars 3
Kotoku Royals FC 1
HT
0
0
FT 0 3
5-5
  Ghana FA C
Hearts of Oak 1
Golden Kick SC 2
HT
3
1
FT 5 2
6-5
  Ghana FA C
King Faisal 2
Karela
HT
1
0
FT 1 0
1-3
  PORJA2
Nogueirense U19 1 1
Chaves U19 1 2
HT
0
0
FT 1 0
5-8
  PORJA2
Leixoes U19
Pacos Ferreira U19 3
HT
1
1
FT 2 1
9-9
  NGA WL
Abia Angels FC (W)
Bayelsa Queens FC (W) 1
HT
0
0
FT 0 0
1-7
  INT CF
Mezokovesd Zsory [6]
Ch. Odessa [13]
Btl.
  INT CF
Korona Kielce [3] 1
Puszcza [15] 1
HT
2
0
FT 4 1
1-4
  INT CF
Dun. Streda [4]
Ferencvarosi TC [1]
HT
2
0
FT 2 0
7-10
  ALB D1
Kukesi [2] 2
Dinamo Tirana [8] 2
HT
0
0
FT 0 1
5-7
  OMA Cup
Sur Club 1
Seeb [2] 2
HT
0
0
FT 0 0
3-8
  MAL D1
Santa Lucia [10]
Gudja [9]
HT
0
1
FT 0 3
1-8
  INT CF
KKS Kalisz [12]
Centra Ostrow Wielkopolski
HT
2
1
FT 6 1
0-0
  INT CF
Zawisza
Sportis SFC Lochowo
HT
1
1
FT 1 1
3-4
  ANDSL
Sant Julia [3] 4
FC Santa Coloma [5] 2
HT
0
0
FT 0 0
0-5
  KUWCPC
Al Jahra [3]
Al-Fahaheel [6] 1
HT
0
1
FT 0 1
2-2
  UFC
Serbia Indoor Soccer
Portugal Indoor Soccer
HT
2
2
FT 2 4
0-0
  ITA Cup
Sassuolo [12] 1
Cagliari [18] 1
HT
1
0
FT 1 0
8-3
  INT CF
Trinec [14]
Frydek-Mistek [12]
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  INT CF
Wallern
B(W) [5]
HT
0
4
FT 0 9
2-11
  INT CF
FK Humenne [5]
Goral Stara Lubovna
HT
2
1
FT 4 3
0-0
  POR L3
Oliveirense 1 3
CDC Montalegre 4
HT
1
0
FT 1 0
5-7