ITA D1
Salernitana [20] 2
Lazio [8] 3
HT
0
2
FT 0 3
3-7
  FRA D4
Granville [10]
Poissy [12]
HT
1
2
FT 2 2
0-0
  FRA D4
Vitre [16] 2
Blois [4] 2
HT
2
1
FT 4 1
7-6
  FRA D4
Beauvais [9]
Lens II [15]
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  FRA D4
Fleury-Merogis [2] 2
St Quentin [11]
HT
0
0
FT 0 1
4-2
  FRA D4
Metz II [7]
Paris 13 Atl. [1]
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  FRA D4
Monaco II [9] 2
Marignane [8] 2
HT
0
1
FT 0 1
7-3
  FRA D4
Angers II [12]
Chamalieres [11]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  FRA D4
Bourges 18 [7]
Colomiers [14]
HT
1
1
FT 4 1
0-0
  FRA D4
Les Herbiers [13] 2
Montpellier II [15]
HT
1
0
FT 2 1
7-4
  CYP D1
Achnas [12] 2
APOEL [7] 3
HT
0
2
FT 0 3
3-5
  KSA PR
Al Ahli SC [13] 3
Al-Hazem [16] 2
HT
1
0
FT 1 0
4-2
  KSA PR
Al-Hilal [4] 1
Al-Taawon [12] 2
HT
2
2
FT 3 2
6-2
  CRC D1
Grecia [3] 3
Herediano [8] 2
HT
1
0
FT 1 1
6-3
  Spain D4
Uritarra 2
Santuxu 2
HT
0
0
FT 1 1
8-2
  Spain D4
Acero 4
Callosa Deportiva CF 4
HT
0
1
FT 2 1
3-4
  Spain D4
CD Torreperogil
Intergym Melilla
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  MEX D3
Cimarrones de Sonora 2 3
Alacranes de Durango 3
HT
1
0
FT 1 1
3-5
  ENG PR
Aston Villa [14] 1
Manchester United [7] 2
HT
0
1
FT 2 2
3-6
  GER D1
B. Monchengladbach [12] 2
Bayer Leverkusen [5] 3
HT
0
0
FT 1 2
5-7
  GRE D1
Smyrnis [14] 1
Aris Thessaloniki [7]
HT
0
0
FT 0 0
0-7
  GRE D1
PAOK [3] 2
OFI Crete [5] 5
HT
0
0
FT 3 0
4-2
  ENG FAT
Wrexham [8]
Folkestone [2] 2
HT
1
0
FT 5 1
5-3
  FRA D4
Moulins-Yzeure [2]
Angouleme CFC [4]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  FRA D4
Stade Montois [16]
Nantes II [8]
HT
0
1
FT 0 4
0-0
  SPA CUP
Gijon [14] 2
Cadiz [19] 1
HT
0
0
FT 0 0
8-1
90min[0-0],120min[0-0],Gol Penalti[2-4],CadizWin
  SPA CUP
Girona [6] 1 3
Rayo Vallecano [7] 6
HT
1
1
FT 1 2
4-4
  Spain D4
Yague 5
Berceo 3
HT
1
0
FT 1 2
5-4
  ISR U19
Beitar Shimshon Tel Aviv U19 1
Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 2
HT
0
1
FT 1 2
4-4
  GIB PD
St Josephs
Europa Point
HT
3
0
FT 6 0
0-0
  HOL D1
Nijmegen [9] 1
Heracles [13] 2
HT
0
0
FT 0 0
3-10
  ISR D1
Hapoel Jerusalem [11] 3
Maccabi Tel Aviv [4] 1 2
HT
0
1
FT 1 3
3-4
  FRA D2
Nancy [20] 2
Bastia [13] 1
HT
1
0
FT 2 1
10-6
  FRA D2
Guingamp [11] 3
Grenoble [18] 1
HT
0
0
FT 0 0
1-5
  FRA D2
Rodez [9] 1 4
Dijon [14] 1
HT
0
1
FT 0 2
6-4
  FRA D2
Toulouse [2] 3
Pau [8] 3
HT
0
0
FT 1 1
10-1
  POR D1
Benfica [3] 3
Moreirense [15] 5
HT
0
0
FT 1 1
9-1
  POR D1
Braga [4] 2
Maritimo [9] 1
HT
0
0
FT 0 1
7-4
  SPDRFEF
Rayo Majadahonda [9] 3
Costa Brava [10] 3
HT
0
0
FT 0 0
7-0
  CSP YC
Desportivo U20 3
IAPE (Youth) 5
HT
1
0
FT 1 1
9-6
90min[1-1],Gol Penalti[5-4],Desportivo U20Win
  CSP YC
Internacional U20 1
Portuguesa U20 2
HT
0
0
FT 0 0
5-4
90min[0-0],Gol Penalti[5-3],Internacional U20Win
  Spain D4
UD Las Zocas 3
CD Marino 1 3
HT
0
3
FT 0 4
6-3
  BRA CE
Atletico-CE [8] 2 2
Ferroviario CE [7] 1 3
HT
0
2
FT 1 3
5-8
  BRA CE
Crato CE [3] 1
Pacajus [4] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  FRA D5
Genets Anglet 1
Stade Poitevin 4
HT
0
1
FT 1 3
3-5
  Bra SD
Zumbi EC 1
CRB 1
HT
1
2
FT 1 3
8-5
  Mex MFW
Unam Pumas (w) 5
Club America (w) 2
HT
0
1
FT 0 1
4-5
  ISR D3
M. Tzur Shalom [10]
Hapoel Kfar Shalem [15]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  ALB D1
KF Tirana [1] 1
Vllaznia [4] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-9
  FRA D2
Sochaux [5] 7
Caen [15] 1 5
HT
0
2
FT 3 2
4-1
  HOL D1
Twente [6]
Heerenveen [10]
HT
0
0
FT 2 0
4-6
  HOL D1
Feyenoord [3] 2
Vitesse [4] 1
HT
0
0
FT 0 1
5-4
  CAF NC
Guinea Bissau [106] 3
Mesir [45] 1
HT
0
0
FT 0 1
1-8
  INT CF
Tombense 1
Vilavelhense 4
HT
1
0
FT 1 0
3-6
  SPA YC
Atletico de Madrid U19 1
Cultural Leonesa U19 2
HT
1
0
FT 4 1
7-1
  Spain D4
CD Roces 5
R. Oviedo B 2
HT
0
0
FT 0 0
4-6
  BRA CE
Caucaia [1] 1 1
Icasa CE [9] 4
HT
1
0
FT 2 0
10-5
  BRA CE
Iguatu CE [10] 1
Maracana CE [2] 2
HT
0
1
FT 1 2
8-4
  BRA CBD
Bahia De Feira [4] 3
Bahia [2] 4
HT
1
1
FT 2 2
7-6
  BRA CBD
Jacuipense [7] 2
Doce Mel [9] 2
HT
0
0
FT 1 0
5-6
  BRA PA
Parnahyba 2
Fluminense-PI 2
HT
0
1
FT 0 3
0-7
  BRA PA
Oeirense 1 4
River-PI 2
HT
0
0
FT 1 1
4-4
  BRA PA
Flamengo PI 3
Julho Esporte 3
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  BRA SE
Sergipe 4
Falcon FC 4
HT
1
1
FT 2 1
5-2
  ISR CL
Sporting Club Tel Aviv 1 4
Hapoel Kfar Qasm Shuaa 2
HT
0
1
FT 1 2
3-3
  GER D2
Darmstadt [2] 1
Karlsruher [10] 1
HT
0
1
FT 2 2
8-7
  ENG PU23
Manchester City U23 [2]
Manchester United U23 [7] 2
HT
3
0
FT 3 1
4-3
  ITA D1
Juventus [5] 1
Udinese [14] 2
HT
1
0
FT 2 0
7-6
  BEL D1
Club Brugge [2]
St. Truiden [13] 4
HT
1
0
FT 2 0
7-1
  FRA D1
Paris Saint Germain (PSG) [1] 5
Brest [13] 3
HT
1
0
FT 2 0
9-6
  HOL D1
G.A. Eagles [11] 2
RKC Waalwijk [15] 2
HT
0
2
FT 0 2
4-6
  INT CF
FBC Melgar [15]
Pereira [5] 2
HT
0
0
FT 1 0
6-3
  INT CF
Novo Hamburgo [10] 2
SER Caxias 3
HT
0
0
FT 0 0
2-5
  ARG TB
Villa San Antonio
Bella Vista BB 1
HT
0
2
FT 0 2
5-0
  CSP YC
Osasco Audax U20 3
Vasco U20 2
HT
1
1
FT 1 1
3-12
90min[1-1],Gol Penalti[3-4],Vasco U20Win
  SLV Rl
CD Luis Angel Firpo Reserves 2
Municipal Limeno U20 4
HT
0
1
FT 1 1
8-7
  CRC D2
Barrio Mexico
Puerto Golfito FC 2
HT
4
0
FT 4 0
8-4
  GUA D2
Club Aurora 1 3
Sacachispas GT 1 3
HT
0
0
FT 1 1
5-3
  ARG TB
Huracan de San Luis 1 5
EFI Juniors 1 4
HT
0
0
FT 0 0
5-1
  MEX D3
Uruapan 2
Guerreros De Xico 4
HT
3
0
FT 7 0
4-2
  BRA CBD
Alagoinhas Atletico BA [5] 2
Vitoria da Conquista [3] 3
HT
2
1
FT 4 1
6-2
  MEX D3
Mazorqueros 2
Colima FC 4
HT
1
2
FT 3 2
5-2
  CSP YC
Retro U20 1
Cruzeiro U20 3
HT
0
1
FT 0 2
2-9
  SLV Rl
CD Aguila Reserves 2
Jocoro FC Reserves 4
HT
1
1
FT 1 1
5-8
  MEX D3
Catedraticos Elite 2
Dep. Tepic 2
HT
0
2
FT 0 2
10-2
  MEX D3
Cafetaleros de Tapachula
Escorpiones
HT
3
1
FT 4 2
5-4
  MEX D3
Canamy 3
Lobos ULMX 1
HT
0
0
FT 2 2
12-3
  CSP YC
Oeste U20 5
Flamengo RJ U20 4
HT
0
0
FT 2 0
4-3
  Aruba Cup
SV Britannia 2
SV Dakota 1
HT
0
3
FT 0 4
5-9
  MEX D1
Atlas [13] 3
San Luis [16] 2
HT
0
0
FT 1 0
6-2
  Bra SD
Coruripe 4
Murici 1 3
HT
1
0
FT 2 0
3-1
  Mex MFW
Queretaro (w) 1
Pachuca (w) 2
HT
0
0
FT 0 2
3-2
  MEX U20
Club Tijuana U20 [6] 1
Club Leon U20 [11]
HT
1
0
FT 1 2
4-4
  CRC D1
Alajuelense [10] 2
Guadalupe [1] 1
HT
1
0
FT 1 0
12-6
  GUA D1
Antigua [7] 1
Achuapa [12] 1
HT
1
0
FT 1 0
4-8
  ARG TPV
Independiente [9] 1
San Lorenzo [21] 2
HT
0
1
FT 0 1
6-1
  Aruba Cup
SV Atletico Santa Fe
Deportivo Nacional 1 1
HT
0
2
FT 0 4
3-7
  CSP YC
Sao Caetano U20 3
Sao Paulo U20 2
HT
0
2
FT 0 3
4-3
  SLV D1
Aguila [4] 1 3
Jocoro [11] 1 3
HT
0
0
FT 0 0
7-2
  SLV D1
Chalatenango [3] 1 1
Atletico Marte [9] 3
HT
0
0
FT 0 0
1-3
  MEX D1
U.A.N.L.- Tigres [10]
Puebla [8] 4
HT
0
2
FT 0 2
19-1
  SLV U20
Santa Tecla U20 4
CD Platense Zacatecoluca Reserves 2 2
HT
2
1
FT 3 2
2-2
  GUA D2
CSD Amatitlan 1
Plataneros La Blanca 2
HT
2
0
FT 2 1
13-5
  MEX D1
CDSyC Cruz Azul [4] 3
Juarez [6] 2
HT
1
0
FT 1 0
6-6
  MEX D1
Club Tijuana [14] 5
Club Leon [13] 3
HT
0
1
FT 1 1
3-4
  AUS WAL
Wellington Phoenix (W) [10] 3
Brisbane Roar (w) [8]
HT
2
1
FT 2 3
3-9
  IND WL
ESU Wangkhei (W)
YWC Langthabal (W)
HT
0
0
FT 0 0
2-1
  AUS WAL
WS Wanderers (w) [7] 2
Melbourne Victory (w) [3]
HT
0
0
FT 0 1
6-6
  NPE
Brigade Boys FC 2
Machhindra FC
HT
0
0
FT 0 4
4-11
  AUS WAL
Newcastle Jets (w) [5] 1
Perth Glory (w) [7] 2
HT
0
0
FT 1 1
2-4
  AUS D1
Western Sydney [8]
Melbourne Victory [1]
Tnd.
  TUR U19
Keciorengucu U19 2
Eyupspor U19 2
HT
0
0
FT 2 0
3-4
  THA D2
Nonthaburi United 2
Siam FC 1
HT
0
0
FT 2 2
8-4
  THA D2
Bangkok FC 3
Thonburi United FC 2
HT
3
0
FT 5 2
2-7
  THA D2
Chiangrai Lanna
Uthai Thani FC 1
HT
0
2
FT 0 6
2-4
  THA D2
Muangnont Bankunmae FC 2
Samut Prakan FC 2
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  THA D2
Assumption Thonburi 1 2
Hua Hin City 1 5
HT
2
1
FT 4 2
3-2
  THA D2
Pathum Thani United 3
Chainat Utd 5
HT
0
0
FT 1 1
6-2
  THA D2
Surin Khongcheemool 2
Muang Loei 2
HT
2
2
FT 2 5
1-6
  INT CF
Mlada Boleslav B [10]
Kladno
HT
1
0
FT 2 0
5-0
  TUR U19
Balikesirspor U19 1 2
Samsunspor U19 1 2
HT
0
0
FT 1 2
6-3
  TUR U19
Bursaspor U19 1 2
Erzurum BB U19 3
HT
0
0
FT 0 1
6-1
  TUR U19
Altay Spor KulubuU19
Alanyaspor U19
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  TUR WD1
1207 Antalya Muratpasa (w) [3] 1
Kocaeli Bayan (w) [8] 4
HT
0
1
FT 3 1
5-1
  TUR WD1
Fenerbahce SK (W) [5]
Amedspor (w) [9]
HT
1
0
FT 3 1
0-0
  TUR WD1
Hatayspor (W) [11]
Fatih Vatan Spor (w) [2]
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  TUR WD1
KDZ Ereglispor (w) [6]
Besiktas (w) [1] 1
HT
0
4
FT 1 7
0-5
  TUR WD1
Fatih Karagumruk (W) [3] 2
Adana Idmanyurduspor (w) [1] 1
HT
1
1
FT 1 1
6-6
  TUR WD1
Kayseri Genclerbirligi (W) [8] 1
Trabzonspor (w) [7] 1
HT
1
0
FT 1 0
2-6
  TUR WD1
Rizespor (W) [9]
ALG Spor (w) [2]
HT
0
1
FT 0 3
0-0
  TUR WD1
Sivasspor (W) [12]
Yabancilar (w) [10]
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  TUR WD1
Galatasaray SK (W) [6] 1
Konak BEL. (w) [5]
HT
1
1
FT 1 1
4-6
  THA D2
Maejo United 1 1
Nan FC 4
HT
0
0
FT 1 0
6-2
  CYP WD1
Omonia Nicosia (w) 1
Aris Limassol (w) 1
HT
2
1
FT 2 2
2-4
  CYP WD1
Lefkothea Latisa (w)
Yeroskipou FC (w)
HT
5
1
FT 7 2
13-0
  CYP WD1
Apollon Lympion (w) 2
AMOK Chrysomilia (w) 2
HT
1
3
FT 1 6
4-8
  CYP WD1
Nea Salamis Famagusta (w)
Lakatamia FC (w) 1
HT
1
0
FT 4 0
11-1
  TUR U19
Tuzlaspor U19 2
Altinordu U19 1
HT
0
0
FT 0 0
4-9
  TUR WD1
Kirecburnu (w) [12] 1
Atasehir Belediyesi (w) [7] 2
HT
0
3
FT 0 7
0-15
  ALG U21
Biskra U21 1
Constantine U21 3
HT
1
1
FT 1 2
1-4
  ALG U21
Saoura U21 2
Paradou U21 1 3
HT
1
1
FT 2 1
8-7
  INT CF
Slavia Prague B [6]
Zivanice [4]
HT
1
2
FT 3 3
8-5
  TUR D3
Akhisarspor [13] 1
Zonguldak [14] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-0
  TUR D3
Ankara Demirspor [7] 4
Sanliurfaspor [10] 1
HT
2
0
FT 2 1
3-4
  TUR D3
Eskisehirspor [18] 3
Karacabey Belediyespor [17] 3
HT
1
0
FT 2 1
5-6
  TUR D3
Isparta 32 Spor [5] 5
1928 Bucaspor [3] 1
HT
0
1
FT 1 3
6-4
  TUR D3
Kirsehir Belediyespor [11]
Pazarspor [12] 3
HT
1
0
FT 3 1
7-4
  TUR D3
Nazillispor [4] 5
Kirklarelispor [6] 4
HT
0
0
FT 1 1
2-2
  TUR D3
Tarsus [15] 1 1
1922 Konyaspor [16] 1
HT
0
0
FT 0 0
5-0
  TUR D3
Usakspor [8] 2
Amedspor [2] 1
HT
0
1
FT 1 1
9-7
  TUR D3
Adiyamanspor [16]
Vanspor FK [8]
HT
2
1
FT 3 1
0-0
  TUR D3
Afjet Afyonspor [4] 4
Bodrumspor [9]
HT
0
2
FT 0 2
3-4
  TUR D3
Diyarbekirspor [14]
Corum [6]
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  TUR D3
Ergene Velimese [18] 2
Sariyer [17] 1
HT
1
0
FT 3 0
4-5
  TUR D3
Inegolspor [13] 1
Ankaraspor [10] 4
HT
1
0
FT 3 1
3-5
  TUR D3
Nigde Anadolu [20]
Soma Spor [7]
HT
0
1
FT 1 3
0-0
  TUR D3
Sakaryaspor [1] 1
Bayburt [5] 4
HT
0
0
FT 2 0
10-2
  TUR D3
Serik Belediyespor [11] 3
Kahramanmarasspor [19] 3
HT
0
1
FT 0 3
7-7
  INT CF
Lok. Zagreb [6] 3
Opatija [16] 2
HT
2
3
FT 2 3
7-1
  TUR 3B
Karaman Bld. [11] 4
Catalca [12] 1
HT
0
1
FT 0 2
5-2
  TUR 3B
Kelkit [8]
Erbaaspor [5]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  TUR 3B
Mamak [15] 1
Nevsehirspor [4]
HT
0
2
FT 0 5
3-5
  TUR 3B
Osmaniyespor [13]
Sancaktepe [18]
HT
3
0
FT 3 0
11-1
  TUR 3B
52 Orduspor [6] 2
Kusadasispor [7] 1
HT
3
0
FT 3 1
5-7
  TUR 3B
Carsambaspor [19] 1
Sile Yildizspor [3]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  TUR 3B
Elazig Karakocan [14]
Hacettepe [18]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  TUR 3B
76 Igdir Belediye spor [4]
Kestel [13]
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  TUR 3B
Iskenderun [2] 5
Aksaray Bld. [5] 4
HT
1
0
FT 2 1
2-1
  TUR 3B
Malatya [11] 1
Duzcespor [1] 2
HT
0
1
FT 0 1
5-5
  TUR 3B
Yomraspor [10] 3
Darica Genclerbirligi [16]
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  TUR 3B
Agri 1970 [10]
Icel [6]
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  TUR 3B
Belediye Derince [7] 2
Edirnespor [4] 2
HT
0
0
FT 1 0
9-7
  TUR 3B
Cankaya FK [13] 7
Ofspor [5]
HT
1
1
FT 1 3
4-1
  TUR 3B
Ceyhanspor [17]
Gumushanespor [12]
HT
0
4
FT 1 5
0-0
  TUR 3B
Fethiyespor [1] 3
Kirikkale Buyuk Anadolu [3] 1
HT
0
0
FT 1 0
3-2
  TUR 3B
Karakopru [9]
Kardemir Karabuk [18]
HT
2
0
FT 5 1
0-0
  TUR 3B
Karsiyaka [11] 1 3
Erokspor [2] 1 2
HT
0
0
FT 1 2
7-1
  TUR 3B
Modafenspor [16] 3
Mardin BB [14] 2
HT
0
0
FT 0 0
3-5
  TUR 3B
Tepecik [15] 1
Orduspor [8] 1
HT
0
0
FT 0 1
2-4
  TUR WD1
Dudulluspor (W) [11]
Hakkarigucu SK (w) [4]
HT
1
3
FT 1 4
2-9
  Ken-SL
Coastal Heroes 3
Vihiga United 2
HT
0
1
FT 2 1
3-8
  SPA WD2
Athletic Bilbao C (W) 1
Real Sociedad II (W) 1
HT
0
0
FT 0 2
5-3
  And Cup
Inter Escaldes [1]
Sant Julia [3]
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  And Cup
FC Rangers
UE Engordany [7]
HT
0
2
FT 0 5
0-0
  SPA WD1
Betis (W) [11] 3
Eibar (W) [14] 1
HT
1
0
FT 2 0
4-4
  SPA WD1
Levante UD (w) [5] 1
Athletic Bilbao (W) [7] 4
HT
1
2
FT 2 3
7-5
  FRA U19
Bordeaux U19 [5] 2
Brest Stade U19 [3] 3
HT
1
1
FT 1 2
4-5
  TUR D1
Altay [18] 4
Alanyaspor [11] 1
HT
0
1
FT 0 2
9-0
  TFF 1. Lig
Keciorengucu [15] 3
Eyupspor [4] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  TFF 1. Lig
Tuzlaspor [12] 2
Altinordu [16] 1
HT
1
1
FT 2 1
6-3
  SPA YC
Osasuna U19 5
CD Alaves U19 3
HT
0
1
FT 2 2
5-2
90min[2-2],120min[3-2],Osasuna U19Win
  Spain D4
Portmany
Binissalem
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  Spain D4
Giner Torrero
Biescas
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
Recambios Colon 3
Atzeneta 1
HT
0
0
FT 0 1
6-3
  Spain D4
Alcorcon B 2
CDE Madrid 4
HT
1
1
FT 3 1
8-3
  Spain D4
CD Colonia Moscardo 6
Trival Valderas 4
HT
0
0
FT 0 0
3-8
  Spain D4
Carabanchel 3
Villaverde San Andres 3
HT
0
1
FT 0 2
3-4
  Spain D4
Zaragoza B 3
Epila 2
HT
1
0
FT 2 0
3-1
  Spain D4
Almansa 2
Illescas 2
HT
0
0
FT 0 2
5-3
  Spain D4
AD Torrejon 2
CDF Tres Cantos 1 5
HT
0
0
FT 0 1
7-3
  RWA D1
Gorilla 2
Bugesera FC 3
HT
1
1
FT 1 1
7-3
  POR DW
Valadares Gaia FC (w) 5
Varzim (W) 1
HT
2
0
FT 2 0
6-6
  SPA WD1
Atletico de Madrid (w) [3] 1 1
Huelva (W) [15] 2
HT
0
1
FT 3 2
11-2
  Spain D4
Siete Villas 2
Selaya 5
HT
0
1
FT 2 2
13-6
  Spain D4
Barreda Balompie 1
Textil Escudo 3
HT
1
0
FT 2 1
2-2
  Spain D4
Barbastro
Santa Anastasia
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
Guarnizo
Noja
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  IRQ D1
Zakho [6]
Naft Missan [11]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  POR D2
Nacional [4] 3
Benfica B [1] 2
HT
0
2
FT 0 3
10-3
  SPA D3
UD Logrones B [2]
Naxara [2] 4
HT
2
0
FT 3 0
5-5
  SPA CUP
Baleares [4] 2
Valencia [10] 3
HT
0
1
FT 0 1
1-4
  THA PR
Police Tero [10] 3
Nakhon Ratchasima [12] 1
HT
0
1
FT 0 1
8-4
  THA PR
Muang Thong Utd [6] 1
BG Pathum United [5] 1
HT
1
0
FT 2 2
2-6
  SPA YC
Celta Vigo U19 4
Dep. La Coruna U19 4
HT
0
1
FT 1 1
2-1
90min[1-1],120min[2-1],Celta Vigo U19Win
  SPA YC
Espanyol U19 1
Mallorca U19 1 1
HT
1
0
FT 2 1
8-4
  SPA YC
Bilbao U19 1 3
Eibar U19 4
HT
0
1
FT 2 1
3-7
  TUR WD1
Fomget Genclik (w) [4]
Altay SK Izmir (W) [10] 1
HT
0
0
FT 1 0
8-2
  Spain D4
Inter Ibiza
Soller
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  Spain D4
CE Mercadal
Platges de Calvia
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  Spain D4
Ciudad Real
Quintanar
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
Las Rozas
Parla Escuela
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  Spain D4
RSD Alcala
AD Complutense Alcala
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
Jaen
UD Torre del Mar
HT
1
0
FT 3 1
0-0
  Spain D4
Son Veri 3
CD Murense 1 1
HT
1
0
FT 2 1
3-3
  Spain D4
Constancia 1 5
Poblense 2
HT
0
1
FT 0 3
3-3
  Spain D4
Atl. Madrid B
Ursaria 2
HT
0
0
FT 0 0
5-0
  Spain D4
L Hospitalet 3
Pobla Mafumet 1
HT
2
0
FT 4 2
2-4
  Spain D4
Los Barrios 2
CD Gerena 1
HT
0
0
FT 0 0
2-2
  Spain D4
Beti Kozkor 6
Huarte 5
HT
0
1
FT 1 2
3-3
  Spain D4
Villarrobledo 2
AD San Clemente 4
HT
1
0
FT 2 0
6-3
  Spain D4
Real Murcia B 1 2
Yeclano 3
HT
0
1
FT 0 1
3-5
  Spain D4
E.G. El Palmar 4
Mazarron CF 5
HT
1
0
FT 1 0
2-6
  Spain D4
CD Utrera 3
Cabecense 4
HT
2
0
FT 3 0
7-1
  Spain D4
Castellon B
Ilicitano 1
HT
0
0
FT 0 0
5-6
  Spain D4
Atletico Malagueno 2
Atletico de Porcuna 2
HT
0
0
FT 1 3
7-5
  THA D1
Rayong FC [13] 3
Phrae [9] 2
HT
1
0
FT 3 2
2-3
  IRQ D1
Al Kahraba [15] 3
Al Minaa [19] 1
HT
1
0
FT 1 0
7-7
  IRQ D1
Al Naft [10]
Samarra [20]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  IRQ D1
Baghdad [14] 1
Al Talaba [4] 1
HT
0
0
FT 0 1
3-3
  IWD1
Pomigliano (w) [8] 1 2
Juventus (w) [1]
HT
0
2
FT 0 5
1-7
  Ire LSL
Glenville FC 1
Skerries Town FC 1
HT
1
1
FT 2 3
5-6
  Ire LSL
Donnycarney 2
Wayside Celtic 4
HT
0
1
FT 1 2
5-3
  SPA WD2
Gijon FF (w) 1
Oviedo (w) II 2
HT
2
0
FT 4 0
4-5
  SPA WD2
DNS De Belen (w)
CDE Olimpico De Madrid (w)
HT
2
0
FT 4 2
5-6
  SPA WD2
Santa Teresa (W) 1
Alhama CF (w)
HT
1
1
FT 3 1
5-2
  SPA WD2
CE Seagull (w) 2
RCD Espanyol (w) 4
HT
0
1
FT 0 3
2-2
  SPA WD2
Real Oviedo (W) 1
Atletico Madrid B (w) 2
HT
0
0
FT 0 1
10-2
  POR D3
Coruchense 4
Operario Desportivo Lagoa 1 3
HT
0
1
FT 1 3
8-1
  Syri D2
Ommal Hama 1
Musfat Banyas 2
HT
1
0
FT 3 0
5-3
  Syri D2
Artouz 3
Al-Nabek 2
HT
1
1
FT 1 1
5-0
  POR L3
Sporting Braga II 2
Canelas 2010 3
HT
0
1
FT 0 1
7-5
  MAC D1
Monte Carlo [3]
Lun Lok [5] 2
HT
2
0
FT 5 1
9-4
  SPA WD1
Sevilla (W) [8] 2
Colegio Aleman Valencia (w) [13] 1 2
HT
1
0
FT 3 1
3-2
  FRA U19
Ajaccio U19 [12]
Toulouse U19 [1]
HT
0
0
FT 4 0
0-0
  HOL D1
Utrecht [7] 2
Ajax [2] 1
HT
0
3
FT 0 3
3-0
  SPA WD2
Victoria CF (W) 1
Sardoma CF (w) 2
HT
0
0
FT 1 2
1-4
  HOL WD1
Zwolle (w) [6] 1
FC Twente Enschede (w) [3]
HT
1
2
FT 1 4
2-13
  ITA D1
Sassuolo [10] 2
Verona [12] 4
HT
0
2
FT 2 4
9-7
  THA PR
Ranong [16] 3
Buriram [2]
HT
0
0
FT 1 4
4-10
  THA D1
Khonkaen [17] 1
Lamphun Warrior [4] 3
HT
0
0
FT 0 1
3-6
  IWD1
Fiorentina (w) [7]
Sassuolo (w) [4] 3
HT
1
1
FT 1 6
7-10
  SPA WD2
San Ignacio (w) 2
Racing Santander II (W) 1
HT
1
2
FT 3 2
8-6
  FRA D1
Rennes [5] 1
Bordeaux [17] 1 5
HT
2
0
FT 6 0
9-1
  ENG LCH
Hull [19] 3
Stoke City [10] 1
HT
0
1
FT 0 2
7-5
  GER D3
Verl [18] 1
Wurzburger Kickers [19] 1
HT
0
0
FT 2 0
5-7
  INT CF
Renova Cepciste [5]
KF Besa Doberdoll [9]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  ENG WPR
Durham Wildcats LFC (w) [2] 1
CrystalPalace (w) [4]
HT
2
2
FT 2 3
13-3
  Spain D4
Lanzarote
Complutense
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
Vera 1
Santa Ursula 3
HT
0
1
FT 0 1
3-1
  Spain D4
CD Buzanada 3
Villa Santa Brigida 2
HT
1
1
FT 1 1
7-1
  THA D1
Raj Pracha FC [16] 1
Nakhon Pathom [15] 2
HT
1
0
FT 2 1
0-7
  THA D1
Lampang [6] 3
Thai Navy [18] 2
HT
0
1
FT 2 2
8-6
  ICE WC
Afturelding (w) [2] 1
Thor/KA Akureyri (w) 1
HT
3
1
FT 5 1
0-4
  Ken D1
Bidco United [13] 3
Sofapaka [10] 2
HT
1
0
FT 1 1
8-5
  Ken D1
KCB [2]
Kakamega Homeboyz [1] 1
HT
1
1
FT 2 3
7-7
  Ken D1
Wazito FC [16] 4
Nzoia Sugar [15]
HT
2
0
FT 2 1
3-5
  Ken D1
Tusker [11] 1
Nairobi City [4] 1
HT
0
0
FT 0 1
6-1
  Ken D1
Vihiga [18]
Bandari [5]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Ken D1
Gor Mahia [7] 1
Talanta FC [8] 1
HT
0
0
FT 2 0
3-4
  RWA D1
Vision FC 2
Sunrise FC 1 5
HT
0
0
FT 1 1
3-4
  RWA D1
Nyanza FC 2
Akagera FC 3
HT
1
0
FT 6 1
10-3
  Ken-SL
Muhoroni Youth 2
Mara Sugar FC 3
HT
2
0
FT 2 0
6-2
  ENG PU23
Middlesbrough U23 [12] 1 4
Sunderland U23 [8] 2
HT
2
1
FT 3 2
2-2
  SPA WD2
Las Majoreras (w)
CD Tarsa (w)
HT
3
1
FT 5 2
3-2
  SPA WD2
CD Juan Grande (w)
UD Granadilla Tenerife Sur B (w) 3
HT
0
1
FT 1 1
7-1
  Uganda D 2
St. Mary's 1
Kireka United 3
HT
0
1
FT 1 2
6-4
  Uganda D 2
Katwe United 1 2
Kisugu United 1
HT
3
2
FT 5 6
7-6
  Uganda D 2
NEC FC Bugolobi 2
Black Star Masanafu 5
HT
0
1
FT 2 1
6-3
  Uganda D 2
Ntinda United FC
Catda FC
HT
1
3
FT 2 4
5-5
  Uganda D 2
SC Lamancia
Bwaise Industrial Area FC 1 3
HT
1
1
FT 3 2
6-4
  SPA WD1
UD Granadilla Tenerife Sur (w) [4]
CD Alaves (w) [6] 3
HT
0
0
FT 1 0
6-2
  LBN D1
Bourj FC [3]
Al-Hikma [10]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  LBN D2
Al Islah Burj
Al Ahli Nabatieh 1
HT
0
2
FT 0 3
6-7
  Uganda D 2
Nsambya SC 1
Lufula FC 1
HT
1
0
FT 3 0
4-7
  GER D2
Schalke [5]
Holstein Kiel [13]
HT
0
0
FT 1 1
6-4
  GER D2
Heidenheim [8] 1
Ingolstadt [18] 3
HT
1
0
FT 2 1
5-3
  GER D2
Sandhausen [16] 2
Regensburg [9] 2
HT
0
2
FT 0 3
0-9
  BEL D1
Antwerp [4] 2
Charleroi [6] 2
HT
2
0
FT 3 0
3-4
  INT CF
Rostocker FC
SG Dynamo Schwerin
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  CYP D2
Olympiada Lympion [10] 3
Alki Oroklini [5] 2
HT
0
1
FT 0 1
5-7
  EGY LC
Future FC 4
Enppi [3] 2
HT
0
1
FT 2 1
2-1
  SPA WD2
Rayo Vallecano II (w)
CD Atletico Lince (W)
HT
0
0
FT 1 2
7-2
  HOL Cup
Bavel (W) 1
Eldenia (W)
HT
0
0
FT 1 0
2-2
  SPA D3
Leganes B [1] 2
Langreo [1] 2
HT
1
0
FT 1 1
6-5
  GRE D2
Apollon Larissa [16] 1
Almopos [8] 4
HT
1
1
FT 1 1
7-0
  GRE D2
Veria FC [2]
Pierikos [12]
HT
3
0
FT 4 1
0-5
  GRE D2
Panserraikos [15]
Thesprotos [5] 1
HT
2
0
FT 2 2
5-3
  GRE D2
Episkopi [14] 2
Kifisias [9] 2
HT
0
0
FT 1 0
3-1
  GRE D2
Kallithea [4] 3
Ergotelis [11] 1
HT
3
2
FT 3 2
1-5
  GRE D2
Levadiakos [1] 1
Kalamata [3] 4
HT
0
0
FT 0 0
12-1
  GRE D2
PAE Egaleo [5] 1
Karaiskakis [13] 2
HT
1
0
FT 1 0
2-2
  GRE D2
Ierapetra [10] 3
Asteras Vlachioti [15]
HT
3
0
FT 3 1
2-8
  GRE D2
Zakynthos [17]
Diagoras [12]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  ALB D1
KF Egnatia [9] 2
Partizani Tirana [5] 1
HT
0
0
FT 0 3
3-4
  ALB D1
Kastrioti [10] 6
Teuta [6] 3
HT
1
0
FT 2 0
1-8
  SPA D1
Elche [16] 4
Villarreal [8] 3
HT
0
0
FT 1 0
3-8
  CAF NC
Gambia [150] 2
Mali [53] 3
HT
0
0
FT 1 1
0-7
  TUR D1
Giresunspor [14] 1
Kasimpasa [17]
HT
0
1
FT 0 2
7-7
  TFF 1. Lig
Balikesirspor [19] 2
Samsunspor [8]
HT
0
1
FT 0 2
6-7
  UAE D1
Al-Fujairah [7] 2
Al Arabi(UAE) [2] 2
HT
0
2
FT 1 2
5-2
  UAE D1
Al-Taawon [14]
Al Rams [12]
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  UAE D1
Al Thaid [9] 2
Dibba [5] 3
HT
0
1
FT 0 2
5-2
  UAE D1
Dibba Al Fujairah [1] 1
Hatta [6] 2
HT
2
0
FT 3 0
3-7
  UAE D1
Masafi [13]
Al Jazira Hamra [11]
HT
2
0
FT 2 1
0-0
  UAE D1
Masfut [10] 3
Dubai City [15] 2
HT
1
1
FT 1 1
10-1
  INT CF
Geestemunde
Drochtersen / Assel [4]
HT
0
1
FT 0 3
0-0
  INT CF
B. Monchengladbach II [13]
Fc Remscheid
HT
0
1
FT 2 1
0-0
  INT CF
Paide [3]
Parnu JK Vaprus [10]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  INT CF
Athletico-PR [15]
Operario [13]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  INT CF
Cronenberger SC 2
Ennepetal 1
HT
2
0
FT 3 0
2-4
  INT CF
NK Varteks Varazdin [2] 1
Celje [7]
HT
0
1
FT 1 2
7-3
  LIBD1L
Al-Ahli tripoli [5]
Al-Khmes [9]
HT
1
1
FT 3 1
0-0
  LIBD1L
Mahalla Tripoli [7]
Al Shat [10]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  UAE
Ittihad Kalba [8]
Bani Yas [7] 1
HT
0
0
FT 0 2
4-11
  SCO WPL
Aberdeen (W) [5]
Spartans LFC (W) [8]
HT
1
0
FT 2 3
0-0
  SCO WPL
Glasgow City (W) [2]
Hamilton (W) [10] 1
HT
0
0
FT 1 0
22-0
  IDN ISL
Persipura Jayapura [15]
Persiraja Banda Aceh [18] 2
HT
0
0
FT 0 0
10-3
  GRE D3
Keratsini 4
Ethnikos Piraeus 5
HT
0
0
FT 0 1
1-4
  GRE D3
Panionios 1
AE Neapolis 2
HT
0
0
FT 2 0
8-0
  GRE D3
Thyella D. 4
Aias 3
HT
1
0
FT 2 0
5-2
  GRE D3
Poseidonas Michanionas 5
Kozani 3
HT
1
1
FT 2 1