ITA Cup
Napoli [3] 2 5
Fiorentina [7] 1 2
HT
1
1
FT 2 2
6-4
90min[2-2],120min[2-5],FiorentinaWin
  ISR CL
MS Hapoel Lod 2
Maccabi Ironi Sderot
HT
1
0
FT 3 0
2-1
  ISR W1
Maccabi Emekheifer (w) [4] 1
Bnot Netanya (w) [9] 2
HT
0
0
FT 0 0
2-5
  ZAN CUP
Azam 4
Simba 4
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  BHR D1
Al-Ahli Manama [9] 2
Al-Hala [7]
HT
0
1
FT 1 1
6-3
  ISR W1
Hapoel Raanana (w) [8]
Maccabi Kiryat Gat (w) [1]
Tnd.
  Mal PD
AS Police 1
Korofina 1
HT
1
0
FT 1 1
1-6
  POR D1
Famalicao [17] 1
Belenenses [18] 2
HT
0
0
FT 1 0
5-5
  FRA D3
Bourg en Bresse [5] 3
Bastia-Borgo [18] 2
HT
0
0
FT 0 0
8-4
  ISR CUP
Hapoel Hadera [10] 3
Sakhnin [5] 3
HT
1
0
FT 3 0
3-15
  CSP YC
Desportivo U20 6
Ceara U20 2
HT
2
0
FT 2 0
2-6
  CSP YC
ABC U20 1 2
Retro U20 1
HT
0
0
FT 1 2
8-3
  CSP YC
Palmeiras U20 1
Maua U20
HT
1
0
FT 4 0
9-3
  CSP YC
Ibrachina Youth 1
Oeste U20 3
HT
0
1
FT 1 1
12-5
90min[1-1],Gol Penalti[4-5],Oeste U20Win
  CSP YC
Canaa/BA Youth 4
Real Brasil DF Youth
HT
1
1
FT 2 1
3-2
  CSP YC
Avai U20 3
Portuguesa U20 4
HT
0
1
FT 1 2
9-2
  Bra SD
Olhodaguense 2
ASA 1
HT
0
1
FT 0 6
0-13
  REWT
KR Reykjavik (w)
Valur (w) [1]
HT
0
5
FT 0 12
1-13
  Bra SD
Dinamo EC 2
Jacyoba 2
HT
0
0
FT 1 0
7-4
  Bra SD
CS Esportivo AL
Miguelense FC 2
HT
4
0
FT 6 0
1-2
  GFA PR
Brikama U. 2
Steve Biko 2
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  INT CF
Sprockhovel
R(W) [1]
HT
1
3
FT 1 4
0-0
  ENG YFAC
Watford U18
Chelsea U18
HT
1
2
FT 2 2
0-0
90min[2-2],120min[2-3],Chelsea U18Win
  ENG YFAC
Reading U18
Manchester United U18
HT
0
3
FT 1 3
0-0
  CAF NC
Cape Verde [73] 2
Burkina Faso [60] 1
HT
0
1
FT 0 1
4-6
  SPA SUC
Atletico Madrid [4] 1 1
Athletic Bilbao [9] 3
HT
0
0
FT 1 2
6-5
  ISR W1
Hapoel Marmorek Irony Rehovot (w) [7]
Hapoel Beer Sheva (w) [6] 3
HT
0
1
FT 0 2
3-3
  ENG U23LC
West Bromwich U23 [23] 1
Southampton U23 [23] 1 1
HT
0
1
FT 2 2
5-5
  REWT
Vikingur Reykjavik (w) [4]
Fjolnir (w)
HT
0
0
FT 3 2
11-3
  ITA D2
Benevento [5] 4
Monza [6] 2 3
HT
2
0
FT 3 1
2-4
  ENG LC
Liverpool [3] 1
Arsenal [5] 1 1
HT
0
0
FT 0 0
8-1
  Ire LSL
Malahide Utd 2
Crumlin Utd 4
HT
0
0
FT 0 1
2-5
  Ire LSL
Glebe North FC
St Patricks CY
Putus
  ITA Cup
AC Milan [2] 2
Genoa [19] 4
HT
0
1
FT 1 1
9-3
90min[1-1],120min[3-1],AC MilanWin
  POR D3
Louletano
Imortal
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  CSP YC
Cruzeiro U20 1 2
RB Bragantino Youth 1 2
HT
1
0
FT 1 0
4-1
  GFA PR
Armed Forces
Elite United 1
HT
1
1
FT 2 1
6-6
  ARG TB
Club Deportivo Zoe 1 4
Unidos de Olmos 2
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  POR CN
Portimonense [7] 3
Mafra [9] 3
HT
1
3
FT 2 4
5-0
  CSP YC
Osasco Audax U20 2
SKA Brasil Youth 2
HT
0
0
FT 0 0
3-5
90min[0-0],Gol Penalti[5-3],Osasco Audax U20Win
  CSP YC
Internacional U20 1
Flamengo-SP (Youth) 3
HT
1
0
FT 3 0
5-2
  CSP YC
Flamengo RJ U20
Nautico U20 1
HT
0
0
FT 1 0
4-3
  MEX D2
Tepatitlan de Morelos [9] 1
Correcaminos [14] 2
HT
0
1
FT 1 1
8-4
  INT CF
Sport Lagoa Seca
Sete de Setembro [9] 3
HT
0
0
FT 1 1
4-9
  ARG TB
Colonial De Ferre 3
Rivadavia Lincoln 2
HT
1
0
FT 2 1
3-3
  CSP YC
Sao Paulo U20
EC Sao Bernardo U20
HT
3
0
FT 3 0
5-4
  IME L1
Young Physiques Union 2
NACO 2
HT
3
0
FT 5 0
1-0
  NPE
Armed Police Force 1
Himalayan Sherpa Club 2
HT
1
0
FT 1 0
3-8
  ALG WL
FC Constantine(w) 1
Afak Relizane(w) 1
HT
1
0
FT 2 2
5-4
  ALG U19
USM Annaba U19
CS Constantine U19 3
HT
0
1
FT 1 3
6-4
  ALG U19
JSM Bejaia U19 2
WA Boufarik U19 1
HT
0
0
FT 0 0
2-6
  ALG U19
MC Alger U19 3
MC El Eulma U19 4
HT
0
0
FT 1 0
8-4
  ALG U19
MCB Oued Sly U19 4
ES Ben Aknoun U19 1
HT
0
0
FT 1 2
5-4
  IDN ISL
Persik Kediri [14] 1
Persikabo 1973 [13] 2
HT
1
1
FT 1 2
4-4
  ALG WL
AS Oran Centre (w) 1 3
FC Bejaia(w) 1 1
HT
1
1
FT 1 1
2-4
  ISR D3
Shapira [12] 3
Ironi Tiberias [1]
HT
1
0
FT 1 2
0-12
  ALG U19
US Chaouia U19 2
NRB Teleghma U19 6
HT
0
0
FT 2 0
3-9
  ISR D3
Tzeirey Kafr Kana [10] 1 3
Maccabi Tamra [4] 3
HT
1
1
FT 3 2
3-7
  TUR U19
Menemenspor U19 5
Bandirmaspor U19 3
HT
1
0
FT 4 0
7-2
  TUR U19
Yeni Malatyaspor U19 3
Goztepe U19 2
HT
0
2
FT 2 2
2-3
  TUR U19
Besiktas JK U19
Gazisehir Gaziantep FK U19
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  ISR CL
Hapoel Pardesiyah Noam 1 7
Hapoel Ramat Israel 1 1
HT
1
0
FT 1 0
4-2
  ALG U21
JS Bordj Menaiel U21 2
USM Annaba U21 1
HT
0
0
FT 1 0
3-0
  ALG U21
ASM Oran U21
CR Temouchent U21 1
HT
0
0
FT 0 0
1-5
  ISR CL
Beitar Ramat Gan 1 2
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 1
HT
1
2
FT 1 3
9-2
  ISR CL
Hapoel Mahane Yehuda 1 3
SC Bnei Yaffo Ortodoxim 1 4
HT
2
0
FT 3 0
2-5
  INT CF
R. Union [5]
Eibar [3] 1
HT
0
0
FT 0 1
8-4
  ISR D3
H. Bikat Hayarden [10] 1
Holon Yermiyahu [1] 4
HT
0
1
FT 0 2
2-6
  ISR D3
FC Dimona [9] 3
Nordia Jerusalem [16] 3
HT
1
0
FT 3 0
3-2
  ISR D3
Shimshon Tel Aviv [8] 3
MS Ironi Kuseife [17] 1
HT
0
0
FT 0 2
1-4
  ALG U21
MO Constantine U21 1
JSM Skikda U21 1
HT
1
0
FT 3 0
4-2
  ALG U21
RC Kouba U21 1
JSM Tiaret U21
HT
0
0
FT 1 2
7-2
  ALG U21
US Chaouia U21 3
JSM Bejaia U21
HT
0
0
FT 0 0
7-2
  ALG U21
USM Bel Abbes U21 1 1
GC Mascara U21 1 1
HT
0
1
FT 0 1
3-6
  ALG U21
WA Boufarik U21
USM El Harrach U21 2
HT
0
0
FT 0 1
3-3
  Ken D1
Rangers [6] 4
Ulinzi Stars [13] 1
HT
0
0
FT 1 1
2-5
  ISR CL
SC Shicun Hamizrah 3
Beitar Ironi Kiryat Gat 2
HT
1
1
FT 1 1
4-0
  ALG U21
MC EI Eulma U21 2
IB Lakhdaria U21
HT
1
0
FT 1 0
2-3
  ALG U21
MO Bejaia U21
USM Khenchela U21 1
HT
0
0
FT 1 1
1-1
  ALG U21
MCB Oued Sly U21 2
MC Saida U21 4
HT
0
0
FT 2 0
6-5
  ALG U21
Hamra Annaba U21 1
AS Ain Mlila U21 2
HT
0
1
FT 0 2
3-4
  ISR D3
H. Herzliya [3] 3
Hapoel Kaukab [7] 2
HT
1
1
FT 2 3
4-8
  ISR D3
Hapoel Bnei Lod [13] 1
Bnei Eilat [12] 4
HT
1
1
FT 3 2
1-5
  ISR D3
Shimshon Kafr Qasim [4] 1
M. Herzliya [15] 4
HT
0
0
FT 0 0
8-0
  ISR CL
Beitar Petah Tikva 3
Hapoel Hod HaSharon 1
HT
1
0
FT 1 0
5-4
  ISR CL
Hapoel Segev Shalom 2
SC Ramla 1
HT
1
3
FT 6 4
5-3
  ALG U19
Paradou AC U19
ASO Chlef U19
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  ISR D3
Ashkelon [18] 2
M. Ironi Ashdod [11] 3
HT
0
1
FT 0 2
3-2
  INT CF
Hobro [11]
Randers FC [5] 1
HT
0
3
FT 0 3
2-13
  INT CF
Slask Wroclaw [10]
Warta Poznan [16]
HT
0
0
FT 1 0
5-3
  ISR D3
H. Migdal HaEmek [13] 1
Tayibe [6] 1
HT
1
0
FT 1 4
4-8
  ISR D3
Ironi Baka [16] 1
Hapoel Bnei Zalfa [15] 2
HT
1
1
FT 3 1
2-4
  ISR D3
Ironi Nesher [11] 2
Hapoel Bueine [2]
HT
0
0
FT 0 1
2-1
  ISR CL
Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva
Moadon Sport Roch Tel Aviv 1
HT
0
0
FT 2 3
6-5
  NPE
Manang Marshyangdi Club 3
Satdobato Youth Club 1
HT
0
2
FT 1 2
8-4
  ISR D3
Hapoel Petah Tikva [3] 1
Hapoel Azor [14] 1 4
HT
1
0
FT 2 2
5-2
  IDN ISL
Madura United F.C. [12] 2
Bhayangkara Solo FC [3] 1
HT
0
1
FT 2 3
3-2
  IDN ISL
PS Barito Putera [16] 1
Borneo [8] 1
HT
0
0
FT 0 2
3-7
  ISR D3
Hapoel Kfar Shalem [2] 1
Maccabi Shaarayim [7]
HT
1
0
FT 3 0
7-3
  Syri D1
Al Karamah 1
Foutoua 3
HT
0
1
FT 1 1
11-1
  Syri D1
Al Taliya 2
Al Jaish 2
HT
0
0
FT 0 1
2-6
  Syri D1
Afrin 1 2
Al-Shorta Damascus 4
HT
0
0
FT 0 2
4-7
  Syri D1
Harjaleh 2
Tishreen 2
HT
1
0
FT 2 2
5-8
  Syri D1
Hottin 2
Wathbah 1
HT
0
0
FT 0 2
1-6
  Syri D1
Jableh 1
Al Ittihad (SYR) 3
HT
2
0
FT 2 1
6-0
  INT CF
Chindia Targoviste [11]
Slovan Liberec [9]
HT
0
2
FT 0 2
0-0
  ISR CL
Hapoel Dalyat El Carmel
Hapoel Sandala Gilboa
HT
1
0
FT 2 3
0-0
  KSA D2
Al-Nojoom [12] 3
Al-Sharq [13] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  KSA D2
Al Safa(KSA) [8]
Al-Jndal [6]
HT
0
0
FT 0 4
0-0
  KSA D2
Al Nairyah [11]
Al-Taqdom [10]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  LBN D1
Tripoli [5]
Al Ansar [7]
HT
1
1
FT 2 2
0-0
  INT CF
U Craiova 1948 [14]
CSC 1599 Selimbar
HT
1
0
FT 3 0
5-1
  LBN D2
Al-Mabarrah 1
Sporting Al Koulailah 1
HT
0
1
FT 1 1
4-8
  KSA D2
Afief [12]
Al-Rayyan [9]
HT
0
0
FT 1 4
0-0
  KSA D2
Al-Zlfe [7]
Al Qaisoma [1]
HT
0
0
FT 5 0
0-0
  EGY D2
Banha 1
Bur Fouad 1
HT
1
2
FT 2 2
7-4
  EGY D2
Porto Suez 3
Al Qanah 1
HT
0
0
FT 0 0
4-6
  EGY D2
Al Nasr Cairo 3
Suez Montakhab 1
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  EGY D2
ZED FC 1
Wadi Degla SC
HT
0
1
FT 1 2
11-2
  EGY LC
Zamalek [2] 1
Enppi [11] 1
HT
0
0
FT 0 0
7-4
  EGY WD1
El Gounah (W)
Suez Montakhab (W)
HT
2
0
FT 3 0
7-5
  KSA PR
Al-Raed [6] 1
Al-Ittihad FC [1] 3
HT
0
1
FT 1 2
7-3
  KSA PR
Abha [8] 3
Al Batin [15] 1
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  CAF NC
Senegal [20] 1
Guinea [81] 4
HT
0
0
FT 0 0
7-7
  ISR D2
Hapoel Kfar-Saba [6] 2
H. Ironi Rishon [14] 4
HT
0
2
FT 2 3
6-2
  ISR D2
Hapoel Raanana [10] 5
Hapoel Petah Tikva [9] 1
HT
1
0
FT 1 1
3-2
  ISR D2
Sectzya Nes Ziona [2] 1
H. Akko [8] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  INT CF
Gorica [5] 2
Radomlje [10] 3
HT
0
0
FT 4 0
7-2
  INT CF
A. Lustenau [1]
Tirol [10]
HT
0
0
FT 1 1
4-1
  INT CF
Rakow Czestochowa [3]
Rapid Bucuresti [7]
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  INT CF
Neftci Baku [4]
Kisvarda [2]
HT
1
2
FT 2 2
0-0
  LIBD1L
Al Ahly Benghazi [1]
Al Akhdar [2]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  LIBD1L
Khaleej Sirte [10]
Shabaab Al Jabal [7]
HT
0
0
FT 2 2
0-0
  UAE U19
Ras Al Khaimah U19 3
Al Urooba U19 1
HT
1
0
FT 4 1
10-5
  UAE U19
Al Dhaid U19 1 2
Khor Fakkan U19 1
HT
3
1
FT 5 1
12-0
  UAE U19
Al Hamriyah U19 1
Al Ittihad Kalba U19 1
HT
1
0
FT 1 3
7-6
  UAE U19
Dabba Al-Fujairah U19 2
Al Madam U19
HT
0
0
FT 3 0
4-3
  Tanzania PL
Ruvu Shooting 2
Mtibwa Sugar 1
HT
0
0
FT 1 1
5-3
  BI PL
Olympic S. [12]
Dynamik [9]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  MAC D1
Tak Chun Ka I [2] 1
Chao Pak Chei [1]
HT
0
4
FT 0 8
0-10
  UAE U19
Al Nasr SC U19 3
Al Wasl SC U19 4
HT
0
0
FT 0 1
1-6
  UAE U19
Sharjah SCC U19 1
Al Wehda(UAE) U19 3
HT
1
1
FT 3 1
3-5
  Kuw YL
Al Kuwait SC U20 1
Kazma SC U20 4
HT
1
0
FT 2 1
13-0
  Kuw YL
Al-Qadsia SC (Youth) 3
Alnázar Youth 2
HT
1
0
FT 2 0
5-1
  Kuw YL
Al Salmiyah SC U20 6
Al Arabi Kuwait U20 1 4
HT
1
0
FT 2 0
1-8
  INT CF
Turbine Potsdam (w) [5]
GKS Gornik Leczna (w) [1]
HT
7
0
FT 14 0
0-0
  IDN ISL
Persebaya [4] 1
PSM Makassar [11] 1
HT
1
0
FT 2 1
7-7
  ALG D1
Arba [14] 4
Medea [10] 3
HT
2
1
FT 4 2
3-8
  TIP CUP
Trencin [9] 3
Sigma Olomouc [10] 2
HT
1
0
FT 1 0
4-1
  INT CF
Salzburg [1]
Amstetten [4]
HT
0
0
FT 6 0
0-0
  INT CF
Aarau [2]
UTA Arad [9]
HT
2
1
FT 2 1
0-0
  ISL
Goa [9] 1
North East United [10] 3
HT
1
1
FT 1 1
12-5
  CSP YC
Taubate U20
Botafogo U20 1
HT
0
1
FT 1 1
4-10
90min[1-1],Gol Penalti[3-4],Botafogo U20Win
  ALG D2
Bordj Menail [1]
Annaba [2]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  ALG D2
Batna [5] 3
Ouargla [12] 3
HT
1
0
FT 1 0
5-3
  ALG D2
Eulma [14]
Lakhdaria [15]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  ALG D2
Hamra Annaba [8] 3
Mlila [9] 3
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  ALG D2
MO Bejaia [10] 1 5
Khenchela [3]
HT
1
2
FT 3 3
2-8
  ALG D2
MO Constantine [13] 3
Skikda [6] 2
HT
1
0
FT 1 0
3-6
  ALG D2
Telaghema [4] 2
Bordj Bou Arreridj [16] 1
HT
2
0
FT 3 0
7-0
  ALG D2
US Chaouia [7]
Bejaia [11]
HT
2
0
FT 4 0
4-3
  ALG D2
ASM Oran [11] 4
Temouchent [3] 1
HT
0
0
FT 0 2
6-7
  ALG D2
Bel Abbes [14]
GC Mascara [6]
HT
1
2
FT 1 2
0-0
  ALG D2
El Bayadh [2]
Ben Aknoun [7]
HT
2
1
FT 3 1
0-0
  ALG D2
Oued Sly [4] 1
Saida [5] 2
HT
0
0
FT 1 1
3-1
  ALG D2
RC Kouba [1] 1
JSM Tiaret [10] 2
HT
2
1
FT 3 3
5-7
  ALG D2
SC Ain Defla [16]
Ain Ouessara [13]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  ALG D2
USMM Hadjout [9]
El Khemis [15]
HT
0
2
FT 2 3
0-0
  ALG D2
WA Boufarik [8]
Harrach [12]
HT
2
1
FT 3 2
0-0
  ALG U21
Chelghoum U21 2
Tlemcen U21 1
HT
0
0
FT 2 1
5-2
  ALG U21
Hussein Dey U21 1 4
ES Setif U21 2
HT
0
0
FT 0 1
6-7
  ENG U23LC
Swansea U23 [23]
Exeter U23 1
HT
1
1
FT 2 2
3-10
  QATL CUP
Al Mesaimeer 3
Al Markhiya 4
HT
0
1
FT 2 2
9-7
90min[2-2],Gol Penalti[4-5],Al MarkhiyaWin
  KSA PR
Al-Ettifaq [10]
Al-Shabab [2] 2
HT
2
0
FT 2 2
2-4
  CYP D1
Aris [2] 2
Doxa [8] 2
HT
1
0
FT 1 0
1-6
  INT CF
Al Khalidiyah [3] 1
Cordoba [4] 1
HT
1
1
FT 1 3
3-4
  MEX U20
Queretaro U20 [9] 1
U.N.A.M.- Pumas U20 [7] 1 3
HT
0
1
FT 0 1
6-6
  MEX U20
Necaxa U20 [11]
Monterrey U20 [8]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  AGB LE
Benfica Lubango [4]
Interclube [5]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  EGY LC
Tala'ea EI-Gaish [16] 1 2
Ghazl El Mahallah [10] 1 1
HT
1
1
FT 1 1
3-9
  EGY LC
Ceramica Cleopatra [9] 2
Pharco [5] 1 4
HT
0
2
FT 4 2
6-6
  OMA D1
Busher 2
Quriyat 2
HT
0
0
FT 0 0
1-3
  POR L3
Caldas 3
Real SC 3
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  GHA D1
King Faisal [2] 3
Karela [11] 3
HT
0
1
FT 0 2
8-2
  CAF NC
Malawi [129] 2
Zimbabwe [121] 3
HT
1
1
FT 2 1
2-5
  CAF NC
Maroko [28] 2
Komoro [132] 2
HT
1
0
FT 2 0
9-1
  Mal PD
USFAS Bamako 1
Stade Malien de Bamako 1 1
HT
0
0
FT 1 1
4-1
  ALG D1
Oran [13] 2
Relizane [17] 2
HT
1
1
FT 1 1
8-2
  CSP YC
Votuporanguense U20 1 1
Bahia U20 3
HT
0
1
FT 0 1
3-3
  GFA D2
Tallinding United 3
Jarra West FC 2
HT
2
0
FT 2 0
5-3
  INT CF
Viborg [8] 1
Jammerbugt [10] 1 1
HT
2
0
FT 5 0
9-1
  UAE D2
Al Ittifaq Dubai 2
United Sport 2
HT
0
0
FT 1 0
4-2
  Est WT
Narva [6]
Levadia [1]
HT
0
0
FT 2 0
0-0