2019-2020
Round 2
Jadwal
Round 2 FT HT
Banik Stranavy
Fomat Martin 2
0
1
0
0
Nove Mesto 4
MFK Dubnica nad Vahom 1 3
2
1
0
0
Lipany 2
MSK Zilina
0
1
0
0
Velky Lapas
Nitra
2
7
1
4
FK Brezno
Dukla Banska Bystrica
1
3
0
2
Banik Lehota Pod Vtacnikom 1
Zlate Moravce
0
3
0
1
FK Krasnohorske Podhradie 1
Michalovce
0
6
0
2
MFK Lokomotiva Zvolen 1
SKF Sered 3
0
2
0
1
Jednota Banova 1 3
Spartak Trnava 1 2
2
3
0
0
SK Selce
Sokol Dolna Zdana
0
9
0
5
Weiss's cable
Trencin
1
8
0
2
FC Rohoznik 1 3
FK Senica 3
0
1
0
0
TeslaStropkov
Poprad
Tnd.
Namestovo
Tatran LM
1
6
0
2
Tatran VLM
Slavoj Trebisov
0
4
0
2
Jawornik malkoff 1
SKM Puchov 1
0
1
0
1
SK Milenium
FK Kosice
Tnd.
Start Hrabusice 3
Stara Lubovna 4
1
3
1
1
FK Kechnec
MFK Tahanovce
Tnd.
Trencianske Stankovce
OK castkovce
3
0
1
0
Stow Leni 1
Druzstevnik Radimov
2
4
2
0
TJ Partizan Domaniza
FK Belusa
4
0
1
0
TJ Plevnik-Drienove
Malzenice
1
6
1
1
Levice
FK Nove Zamky
3
1
0
0
Slovenske Darmoty
FTC Filakovo
Tnd.
Hajnacka
Novohrad Lucenec
3
4
2
3
Zemianske Kostolany 1
Dolne Vestenice
1
2
0
1
Horna Krupa
Galanta 1
2
1
1
1
Kysucke Nove Mesto
Tatran Krasno nad Kysucou
Tnd.
Predmier
Oravske Vesele
4
2
1
1
TJ Tatran Chlebnice 1 3
Ora Waka 4
1
2
0
0
OSK Lieskovec
salkova
1
4
1
2
Lokomotiv Devinska 3
FC STK 1914 Samorin 2
1
1
1
0
PSC Pezinok 2
Lachabadisilahua 3
1
1
0
1
OSK Slovensky Grob
Dunajska Luzna
2
8
0
6
Podkonice
Dunajska Streda
0
4
0
1
Rudnany
Sport Podbrezova
Tnd.
Druzstevnik Mala Maca
MFK Skalica
0
6
0
3
Druzstevnik Zvoncin
FC Artmedia Petrzalka
0
8
0
2
Secovska Polianka
MFK Vranov nad Topou
Tnd.
Gelnica
Spisske Podhradie
Tnd.
Spartak Medzilaborce
Strazske
Tnd.
Agrifop Stakcin
FK Kamenica And Cirochou
Tnd.
Tatran Uhrovec
TJ Druzstevnik Besenov
1
1
1
0
SK Surany
Marcelova
1
2
0
0
Velke Lovce
Velky Dur
4
1
1
1
Soporna 1
TJ druzstevnik Jacovce
2
4
2
3
Nafta Gbely
Boleraz 1
1
1
0
1
Pokrok Stara Bystrica
TJ SV And Kysucou
1
3
0
0
Strecno
Tvrdosin
5
0
3
0
Hontianske Nemce 1
Rakytovce
1
4
1
2
Velke Ripnany
FC Pata
1
5
0
3
OSK Svosov
MFK Ruzomberok
0
6
0
3
MFK Aleksince 1
Solcany 3
3
1
0
1
FK Kolarovo
KFC Kalna nad Hronom
5
1
3
0
OFK Tatran Kracunovce
Partizan Bardejov
1
4
1
2
Hornad Zdana 3
Mladost Kalsa 1
1
1
0
0
Demjata 1
Sarisske Michalany 3
1
2
0
1
Gelnica 1
Spisske Podhradie
0
2
0
0
FK Kechnec
MFK Tahanovce
Tnd.
MFK Spartak Medzev 1
Slavia 3
1
2
1
1
Pivovar Velky Saris 1
Tatran Presov 3
1
4
0
1
TJD Pribelce 1
KFC Komarno
1
2
0
1
Kysucke Nove Mesto
Tatran Krasno nad Kysucou
Sokol Medzibrod
SK Pramen Kovacova
SK Bela
Poruba