ICE PR
Vikingur Reykjavik [2] 3
Hafnarfjordur [5] 2
HT
1
0
FT 2 0
7-3
  ICE PR
Stjarnan Gardabaer [11] 3
Valur Reykjavik [1] 4
HT
0
1
FT 2 1
1-6
  Spain D4
Deportivo Ourense
CSD Arzua
HT
0
2
FT 0 2
  Spain D4
CD Genova 1
Santa Catalina Atletico
HT
1
1
FT 2 1
  Spain D4
FC Rinconeda Polanco
Castro
HT
1
1
FT 2 3
  PORJA2
Benfica U19 3
FC Porto U19 1
HT
1
1
FT 3 2
7-8
  PORJA2
Sacavenense U19 3
Vilafranquense U19 2
HT
2
0
FT 3 0
3-8
  GRE D21
Veria FC [2] 2
AO Kavala [1] 4
HT
0
0
FT 2 0
4-9
  IBU
Ghana
Pantai Gading 1
HT
0
0
FT 0 0
2-3
  PWL
Lechia Gdansk (W)
KTS-K Luzino (W)
HT
2
0
FT 2 0
7-3
  IY Cup
Maccabi Petach Tikva U19 2
Maccabi Tel Aviv U19 4
HT
1
0
FT 1 0
4-6
  Pol D4
MKS Polonia Warsaw
MLKS Znicz Biala Piska
HT
1
0
FT 4 0
8-6
  PCB
Comerciantes Unidos 2
UTC Cajamarca 1 3
HT
0
1
FT 0 1
4-3
  SUI D3
Bellinzona 2
Breitenrain 4
HT
1
0
FT 2 1
2-8
  CRO D3
Karlovac
Bistra
HT
1
0
FT 3 0
4-3
  BLR D1
Shakhter Soligorsk [1] 1
FK Vitebsk [6] 3
HT
1
0
FT 2 0
9-8
  NOR AL
Aalesund FK [8] 1
Fredrikstad [1] 3
HT
2
1
FT 2 2
6-6
  URU D1
CA River Plate [7] 3
Club Atletico Progreso [14] 1
HT
3
0
FT 4 0
1-6
  INT CF
Madureira Youth 1
Boavista (RJ) Youth 4
HT
0
0
FT 0 0
6-2
  INT CF
Americano RJ 1
Cabofriense(RJ) [2] 3
HT
1
0
FT 2 0
1-3
  INT CF
Angra Dos Reis RJ 3
Sampaio Correa (RJ) 2
HT
0
2
FT 0 2
7-7
  INT CF
Friburguense RJ [6] 3
Goncalense 5
HT
1
0
FT 3 1
3-4
  INT CF
CFRJ Marica RJ 5
America-RJ [4] 2
HT
1
0
FT 1 0
4-9
  Bra SD
Uniclinic Atletico Cearense CE 1
Treze Campina Grande PB 1 2
HT
1
1
FT 2 2
1-6
  Bra SD
Joinville SC
Aimore RS 1
HT
0
0
FT 1 0
4-5
  Brazil L
Audax Rio RJ
Macae Esporte FC 1
HT
2
0
FT 6 0
5-3
  Brazil DDL
SC 12 Horas/RS 5
Rio Grande 1 2
HT
2
2
FT 3 4
3-4
  PORJA2
GD Estoril-Praia U19 1
Alverca U19 1
HT
1
1
FT 2 2
3-4
  INT FRL
Uruguay (w) [74]
Puerto Rico (w) [105] 3
HT
4
0
FT 5 1
9-2
  INT FRL
Slovenia (w) [50] 1
Croatia (w) [53] 3
HT
2
1
FT 4 1
5-2
  INT FRL
Australia U23 4
Mexico U23 3
HT
1
1
FT 2 3
6-4
  BRA D3
Sao Jose PoA RS [6] 2
Ituano SP [10] 6
HT
0
0
FT 0 0
6-3
  BRA D3
Gremio Novorizontin [1] 1
Oeste [8] 1
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  BFL
AS Douanes Ouagadougou 4
Sally Tas 3
HT
1
0
FT 3 2
1-7
  INT FRL
Montenegro U20 3
Albania U20
HT
1
0
FT 2 0
3-2
  IRE PR
Longford Town [10] 4
St. Patricks Athletic [3] 3
HT
0
1
FT 1 3
3-13
  SPA FDH
Palma Futsal [1]
F.C.Barcelona Futsal [3]
HT
0
1
FT 2 2
40min[2-2],OT[0-1],F.C.Barcelona FutsalW
  USA NPSL
Lynchburg FC 1
Sure Sports FC 1
HT
1
0
FT 1 0
2-2
  Bra SD
SE do Gama 2
Aparecidense GO 2
HT
0
0
FT 0 0
6-8
  Bra SD
Moto Club Sao Luis MA
Guarany CE 4
HT
0
1
FT 0 2
9-3
  Bra CUU20
Uniao Inhumas U20 2
Canedense U20 3
HT
1
0
FT 1 1
6-10
  IRE PR
Sligo Rovers [2] 2
Drogheda United [4] 2
HT
0
1
FT 1 2
10-2
  EURO Cup
Russia [38]
Belgium [1]
HT
0
2
FT 0 3
4-2
  MLS
FC Kansas City [2] 1
Austin FC [11] 2
HT
0
1
FT 1 1
13-2
  INT CF
Trem (Youth) 1 3
Macapa U20 3
HT
1
0
FT 1 4
3-5
  Spain D4
Arosa SC 2 4
CD Estradense 1 2
HT
0
0
FT 0 0
1-6
90min[0-0],120min[0-0],
  PAR D2
General Caballero [2]
Deportivo Santani [14]
HT
1
1
FT 5 2
  USA NPSL
Storm FC 4
Naples United FC 2
HT
0
0
FT 0 0
3-5
  USA WPSL
FC Pride (w)
Lady Victory FC (W) 1
HT
0
1
FT 2 3
2-7
  Bra SD
Atletico Alagoinhas 1
Itabaiana(SE) 1
HT
0
0
FT 0 0
2-6
  Bra SD
Murici 4
Bahia de Feira BA 2
HT
1
0
FT 2 0
2-0
  Bra SD
Sao Bento 3
Bangu 2
HT
0
0
FT 1 1
3-0
  Bra SD
Uberlandia MG 1 3
Rio Branco-ES 1
HT
1
0
FT 3 2
8-7
  Bra SD
Palmas
Juventude MA 3
HT
0
0
FT 1 2
8-4
  INT FRL
Morocco [34] 1
Burkina Faso [60] 3
HT
0
0
FT 1 0
1-2
  MAU D1
Medine Trarza 5
ASC Kedia 2
HT
0
0
FT 1 0
2-8
  BRA D2
CRB AL [7] 5
Confianca SE [9] 2
HT
2
2
FT 3 2
2-1
  CHI WD1
Universidad de Concepcion (w) 3
Deportes Iquique (w) 2
HT
3
0
FT 4 1
8-2
  WCPCA
St. Kitts and Nevis [135] 2
El Salvador [69]
HT
0
3
FT 0 4
4-8
  DOM D1
Moca FC 2
Atletico Pantoja 3
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  SPA WD2
Union Viera CF (w) 4
CD Pradejon (w) 1
HT
0
0
FT 1 3
4-11
  Bra SD
Sao Raimundo/RR 4
Fast Clube AM 2
HT
1
0
FT 1 1
4-5
  PCB
Molinos El Pirata 2
Cienciano 2
HT
0
0
FT 0 0
5-11
90min[0-0],Gol Penalti[4-2],Molinos El PirataWin
  BRA D3
Manaus (AM) [6] 3
Floresta CE [2] 4
HT
1
1
FT 2 1
1-9
  BRA D3
Botafogo SP [3] 3
Mirassol [7] 3
HT
0
2
FT 1 3
9-6
  URU D1
CS Cerrito [11] 1
Plaza Colonia [5] 4
HT
1
1
FT 1 2
4-2
  INT CF
CD Victoria La Ceiba 2
CA Pinares 1 2
HT
0
0
FT 3 0
5-7
  ECU D2
Chacaritas SC 6
Sociedad Deportivo Quito 2
HT
1
0
FT 1 0
1-5
  USA NPSL
Northern Virginia United 4
Baltimore Christos 2
HT
0
1
FT 1 2
4-2
  WCPCA
Haiti [83] 3
Canada [70] 2
HT
0
1
FT 0 1
6-4
  VEN D1
Deportivo La Guaira [2] 4
Academia Puerto Cabello [7] 1 4
HT
0
1
FT 0 1
10-9
  USA NPSL
Miami City Championship 4
Florida U23
HT
0
0
FT 0 2
3-2
  USA NPSL
New Jersey Copa 5
New York Red Bull U23 2
HT
0
1
FT 0 2
3-6
  USA NPSL
South Bend Lions 2 1
Oakland County FC 3
HT
0
0
FT 0 1
6-3
  Grenada D1
Hard Rock FC
FC Camerhogne
HT
0
0
FT 1 1
6-3
  BRA SPC2
Linense(BRA) 2
Primavera 2
HT
1
0
FT 1 0
5-8
  BRA D1
Palmeiras [7] 3
Corinthians Paulista (SP) [10]
HT
1
0
FT 1 1
4-4
  BRA D1
Santos [12] 2
Juventude [16] 3
HT
0
0
FT 0 0
8-0
  BRA D2
Vila Nova [12] 3
Centro Sportivo Alagoano [15] 2
HT
1
0
FT 1 0
3-3
  BRA D2
Brasil de Pelotas [16] 5
Vasco da Gama [18] 3
HT
1
0
FT 1 2
4-6
  INT CF
New Jersey FC 1
Salone FC 1
HT
6
1
FT 8 1
9-3
  INT CF
Naples City 1
Florida Premier FC 2
HT
0
0
FT 0 1
5-2
  Spain D4
San Juan de Mozarrifar
AD Almudevar
HT
0
0
FT 0 3
  USA NPSL
North Alabama 2
Georgia Storm 4
HT
1
0
FT 2 0
6-1
  Bra SD
4 de Julho 2
Imperatriz(MA) 2
HT
0
0
FT 2 0
11-3
  Bra SD
Esportivo RS 3
Juventus SC 2
HT
0
1
FT 2 1
3-1
  ARU DDH
SV La Fama 2
Racing Club Aruba 1 2
HT
0
1
FT 1 3
4-5
  BRA D3
EC Jacuipense [8] 1
SC Paysandu Para [9] 1
HT
0
2
FT 0 2
5-0
  INT CF
Cincinnati Sirens (w) 1
Columbus Eagles (w) 2
HT
1
0
FT 2 1
6-3
  USL D1
Pittsburgh Riverhounds [19] 1
Miami FC [13] 2
HT
1
1
FT 1 1
2-1
  USA NPSL
Hartford City FC 4
Kingston Stockade FC
HT
0
0
FT 1 1
5-6
  USA NPSL
FC Motown U23 2
FC Monmouth 2
HT
0
1
FT 2 1
10-4
  USA WPSL
Clermont Kicks FC (W)
Tampa Bay Utd (w)
HT
2
1
FT 3 4
1-2
  USA WPSL
Muskegon Risers SC (W)
Lansing United (w)
HT
0
3
FT 1 5
0-5
  ECU D2
Cumbaya FC 5
Pottu Via Ho 3
HT
1
0
FT 1 1
5-3
  USA NPSL
Georgia Revolution 2
Appalachian FC
HT
1
0
FT 2 0
3-1
  USA WPSL
Chicago Mustangs (W)
Indiana Elite FC (W)
HT
3
0
FT 10 0
4-3
  WCPCA
Panama [78]
Curacao [76] 4
HT
0
0
FT 2 1
6-2
  VEN D1
Deportivo Tachira [2] 4
Zulia FC [6] 1 3
HT
1
1
FT 4 1
5-3
  Grenada D1
Chantimelle FC 3
Mt Rich SC 1
HT
0
1
FT 2 1
4-4
  URU D1
CA Penarol [9] 1 3
Rentistas [13] 1 3
HT
0
0
FT 1 1
9-2
  INT CF
Germantown City FC 2 4
Olympia Savintsi 3
HT
0
1
FT 0 4
1-3
  USL D1
Louisville City FC [16] 2
Memphis 901 [22] 1 2
HT
0
0
FT 3 0
5-3
  USA WPSL
Detroit City FC (w)
Corktown AFC (w) 1
HT
0
2
FT 1 2
6-1
  BRA D2
Cruzeiro (MG) [20] 1 3
Goias [5] 1
HT
0
1
FT 1 1
10-3
  INT CF
Fire and Ice SC(w)
Dayton Dutch Lions (w)
HT
0
1
FT 1 1
2-1
  USL D1
Rio Grande Valley [3] 4
Real Monarchs [24] 1
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  USA NPSL
Omaha 2
New England Revolution B 1
HT
2
1
FT 4 2
8-7
  USA NPSL
Forward Madison FC 4
Richmond Kickers 3
HT
0
0
FT 0 0
3-3
  USA NPSL
Milwaukee Torrent 4
FC Columbus 2
HT
1
1
FT 2 1
7-3
  USA NPSL
Des Moines Menace 2
FC Sonic Lehigh Valley 2
HT
1
0
FT 2 0
6-2
  USA NPSL
AFC Mobile 2
New Orleans Jesters 2
HT
1
1
FT 1 1
1-10
  USA NPSL
Little Rock Street 2
Round Rock SC 4
HT
2
0
FT 3 0
4-2
  USA WPSL
Chicago Red Stars Reserves (w)
Milwaukee Bavarian SC (W)
HT
1
0
FT 1 0
9-3
  USA WPSL
Colorado Pride (w) 1
Utah Surf (W)
HT
2
0
FT 2 0
2-5
  USA WPSL
San Ramon (w)
FC Davis (W)
HT
0
2
FT 0 2
8-3
  ARU DDH
SV Dakota 2
SV Caravel 1
HT
4
1
FT 5 1
5-2
  USA IL
San Diego 1904 FC 2
Chattanooga 2
HT
1
0
FT 1 1
5-4
  INT FRL
Mexico [11] 1
Honduras [67] 1
HT
0
0
FT 0 0
8-4
  USA WPSL
North Alabama SC (w) 1
Southern Soccer Academy (W) 1 1
HT
0
1
FT 1 1
9-4
  USL D1
OKC Energy FC [29] 1
Birmingham Legion [4] 3
HT
0
1
FT 1 2
8-2
  USA NPSL
Fort Worth Vaqueros 3
Midland Odessa Sockers FC 1
HT
0
1
FT 0 1
3-8
  USA NPSL
Barrasso valley 1
AHFC Royals 3
HT
1
0
FT 1 1
10-4
  PCB
CD Coopsol 4
Universitario De Deportes 2
HT
0
0
FT 1 0
4-2
  INT CF
Oklahoma City (w) 3
FC Tulsa Spirit (w) 1
HT
0
0
FT 1 0
7-4
  USA NPSL
Irving City FC 2
Katy 1895 FC 1 3
HT
0
1
FT 0 1
8-3
  USA WPSL
MVLA Wolves (w)
Marlin FC Alliance (w)
HT
0
0
FT 2 1
  USA WPSL
Colorado Rush (w)
Utah Red Devils (w)
HT
2
0
FT 6 0
  Solo ISL
Central Coast Football Club 2
Real Kakamora 1
HT
2
0
FT 3 2
5-1
  USA NPSL
Miami Dutch Lions FC 2
Central Florida Panthers 3
HT
1
1
FT 4 1
2-4
  USL D1
El Paso Locomotive FC [7] 5
Colorado Springs Switchbacks FC [27] 2
HT
1
0
FT 1 1
3-3
  USL D1
New Mexico United [10]
Austin Bold [18] 2
HT
0
0
FT 0 0
8-3
  USL D1
Orange County Blues FC [15] 1
Oakland Roots [28] 3
HT
1
0
FT 1 0
5-1
  USA NPSL
FC Tucson 6
Chattanooga Red Wolves 5
HT
0
2
FT 2 3
4-6
  CPL
Napier City Rovers
Wainuiomata AFC 1
HT
3
0
FT 5 0
7-4
  USL D1
Phoenix Rising FC [2] 2
Tacoma Defiance [17]
HT
1
0
FT 3 0
5-7
  USL D1
San Diego loyalty [25] 5
Los Angeles Galaxy II [6] 2
HT
0
0
FT 2 1
0-5
  AB U20 L
Sydney United 58 U20 2
Marconi Stallions U20 4
HT
2
0
FT 2 0
2-3
  AUS CTL U23
Tuggeranong United U23
Canberra Croatia FC U23 2
HT
1
0
FT 1 1
6-7
  AB U20 L
Rockdale City Suns U20 1
Blacktown City FC U20
HT
2
1
FT 2 1
3-5
  Solo ISL
Waneagu United 1
Kossa FC 1 1
HT
0
0
FT 1 0
5-6
  ANQ U23
Gold Coast Knights U23 1 1
Sunshine Coast Wanderers U23 3
HT
2
2
FT 3 2
5-5
  KOR D2
Jeonnam Dragons [1] 1
Bucheon FC 1995 [10] 2
HT
0
2
FT 0 2
6-0
  JPN D3
Vanraure Hachinohe FC [7] 3
Yokohama SCC [11]
HT
3
0
FT 3 0
2-5
  JPN D3
Gainare Tottori [14]
AC Nagano Parceiro [12]
HT
0
3
FT 1 8
6-6
  JPN D3
Azul Claro Numazu [10] 1
Kagoshima United [8] 3
HT
0
1
FT 0 2
5-4
  JPN D3
Fujieda MYFC [9]
Imabari FC [15]
HT
1
1
FT 1 1
10-1
  JPN JFL
Ban Di Tesi Iwaki [1]
Matsue City FC [11]
HT
0
0
FT 3 1
  JPN JFL
Mio Biwako Shiga [10]
Kochi United [8] 1
HT
1
0
FT 1 0
7-5
  JPN JFL
Honda Lock SC [14]
Veertien Kuwana [13]
HT
1
1
FT 1 1
  JPN JFL
Run Mel Aomori [9]
Sony Sendai [6]
HT
1
1
FT 1 1
  JPN JFL
Maruyasu Industries [12] 1
Honda FC [2] 1 1
HT
0
0
FT 0 0
4-2
  ANQ U23
Logan Lightning U23 2
Moreton Bay United U23
HT
0
2
FT 1 3
1-8
  Aus CTLW
Canberra FC (w)
West Canberra Wanderers FC (W) 1 1
HT
2
0
FT 4 1
6-1
  Aus CTLW
Wagga City Wanderers (w)
Tuggeranong Utd(w)
HT
2
0
FT 3 0
4-4
  WA WU23
Perth SC U23 (W) 1
Curtin University FC U23 (W) 1
HT
1
0
FT 1 0
11-3
  JPN D2
Mito Hollyhock [11] 1
SC Sagamihara [22]
HT
1
0
FT 2 0
5-3
  JPN D2
Albirex Niigata [1] 1
Fagiano Okayama [16] 2
HT
0
0
FT 0 1
8-3
  JPN D2
JEF United Ichihara Chiba [9]
Tokyo Verdy [10] 1
HT
0
1
FT 0 1
8-3
  JPN D2
V-Varen Nagasaki [7]
Matsumoto Yamaga FC [17] 1
HT
1
0
FT 1 0
5-6
  JPN D2
Montedio Yamagata [8]
Renofa Yamaguchi [14] 2
HT
1
0
FT 2 0
6-3
  JPN D2
Kyoto Sanga [2]
Thespa Kusatsu [19]
HT
1
1
FT 2 2
5-7
  JPN D3
Kataller Toyama [2] 2
Roasso Kumamoto [5] 1
HT
1
0
FT 1 1
5-9
  JPN D3
Kamatamare Sanuki [13]
Fukushima United FC [6] 2
HT
0
0
FT 1 2
4-3
  AUS NSW
Rockdale City Suns [4] 3
Blacktown City Demons [1] 2
HT
1
2
FT 2 4
3-6
  AUS NSW
Sydney United [2] 2
Marconi Stallions [10]
HT
0
0
FT 1 0
8-6
  AUS CGP
Tuggeranong United [8] 1
Canberra FC [2] 1
HT
0
0
FT 0 1
2-4
  AUS BPLR
St George Willawong Reserves 3
Bayside United FC Reserve 3
HT
0
2
FT 3 4
6-1
  FFSA WPL
Bankstown City Lions (w)
University of Sydney (w)
HT
0
1
FT 0 4
3-6
  ANSW L
Central Coast Mariners (Youth) 1
SD Raiders FC 2
HT
2
1
FT 4 1
7-4
  Aus GL
Musgrave Yellow 3
Robina City Blue 2 3
HT
1
1
FT 8 2
9-0
  Aus CTLW
Gungahlin United(w)
Canberra Olympic(w) 1
HT
0
2
FT 2 3
4-0
  INT FRL
Japan (w) [11]
Mexico (w) [28]
HT
1
0
FT 5 1
2-7
  AUS D1
Brisbane Roar [4] 1
Adelaide United [5] 1
HT
0
2
FT 1 2
2-6
  Solo ISL
Solomon Warriors FC
Marist FC 1
HT
0
0
FT 4 0
10-4
  ANQ U23
Ipswich knights U23 2
Mitchelton U23 1
HT
1
1
FT 1 1
5-12
  FFSA WPL
Manly Utd (w) 1
Illawarra Stingrays (w) 2
HT
0
1
FT 0 1
4-5
  HK D3
Lansbury FC 3
Kowloon Cricket Club 2
HT
0
1
FT 0 1
2-1
  HK D3
Wing Go FC 1
New fair Kuitan 1
HT
1
0
FT 2 2
3-2
  HK D3
Tsun Tat Kwok Keung 1
Lung Moon FC 3
HT
3
0
FT 5 2
7-3
  HK D3
KCDRSC
King Mountain 1
HT
1
7
FT 1 10
1-2
  HK D1
Metro Gallery [13] 1
Eastern District SA [10] 1 1
HT
1
0
FT 2 2
1-6
  ANQ U23
Brisbane Strikers U23 1
Lions FC U23
HT
0
2
FT 2 4
5-5
  FIFA WCQL
Korea Republic [39]
Lebanon [93]
HT
0
1
FT 2 1
13-1
  JPN D2
Jubilo Iwata [3] 2
Ventforet Kofu [5] 1 1
HT
1
0
FT 1 0
10-4
  JPN D2
Machida Zelvia [6] 1
Blaublitz Akita [13]
HT
0
0
FT 0 2
3-2
  JPN JFL
Suzuka unlimited [7]
Verspah Oita [3] 3
HT
0
0
FT 0 2
4-5
  AUS QSL
Logan Lightning [8] 1 1
Moreton Bay United [5] 2
HT
2
1
FT 2 2
4-3
  ANSW L
Canterbury Bankstown FC
Central Coast United FC 2
HT
0
0
FT 0 0
3-7
  AUS QSL
Gold Coast Knights [4] 1
Sunshine Coast Wanderers FC [6] 1
HT
3
2
FT 4 2
3-4
  QLD D1
North Star 2
Taringa Rovers 1
HT
0
3
FT 2 3
4-6
  AUS WQSL
Brisbane Olympic (w)
Mitchelton (w)
HT
2
0
FT 3 0
3-4
  KOR D2
Ansan Greeners FC [7] 2
Busan I Park [6] 1
HT
1
1
FT 2 3
2-0
  KCL
Gyeongju KHNP [3]
Cheongju Jikji [11] 1
HT
0
0
FT 1 2
4-3
  KCL 4
Pyeongchang FC [7] 2
Gangwon II [8] 2
HT
0
1
FT 2 1
8-9
  KCL 4
Jungnang Chorus Mustang FC [16] 2
Chungju Citizen [3] 2
HT
0
0
FT 0 3
1-3
  WA WU23
Fremantle City FC U23 (W) 1
Murdoch University Melville FC U23 (W) 1
HT
1
0
FT 1 0
6-3
  WAUS WD1
Balcatta (w) 1
Subiaco AFC (w)
HT
1
0
FT 3 1
9-3
  WAUS WD1
Perth SC (w) 1
Curtin University FC (w)
HT
0
0
FT 5 0
12-0
  AUS BPL
St George Willawong FC [3] 1
Bayside United FC [4] 1 1
HT
1
0
FT 3 2
4-4
  HK D2
Kwai Tsing District FA [5] 2
Kwun Tong [1] 2
HT
1
2
FT 1 2
1-2
  QLD D1
Virginia United 1 2
Caboolture FC 1
HT
0
4
FT 1 8
6-3
  HK D1
Citizen [8]
Wofoo Tai Po [12] 2
HT
1
1
FT 3 1
3-2
  HK D1
Central Western District RSA [7]
Wong Tai Sin [14]
HT
2
2
FT 2 2
5-3
  HK D1
Wing Yee FT [6] 2
North District FC [2] 1
HT
1
1
FT 1 3
2-3
  HK D1
Yuen Long FC [9] 1
South China AA [3] 3
HT
2
0
FT 3 3
1-10
  HK D1
Kai Jing [11] 4
Sham Shui Po [4] 1 1
HT
0
0
FT 1 1
8-4
  KCL
Busan Transportation Corporation [4] 4
Cheonan City [6] 2
HT
1
1
FT 2 2
3-5
  KCL
Gimhae City [8] 1
Pyeongtaek Citizen [15] 4
HT
2
0
FT 3 1
6-1
  AUS QSL
Brisbane Strikers [14] 1
Queensland Lions SC [7]
HT
0
5
FT 2 7
2-8
  JPN LC
Shonan Bellmare [14] 4
FC Tokyo [12] 3
HT
1
3
FT 1 4
5-2
  JPN LC
Yokohama Marinos [3]
Consadole Sapporo [11] 1
HT
0
1
FT 1 3
11-3
  AUS BPLD1
Pine Hills [4]
Moggill FC [6] 2
HT
1
2
FT 2 2
10-2
  AUS WQSL
The Gap NPL (w)
Weston Pud(w)
HT
1
3
FT 2 3
5-2
  FFSA WPL
NWS Koala (w) 1
APIA Leichardt (W)
HT
0
2
FT 2 3
4-4
  Greece U19
Atromitos U19 1 3
Aris Thessaloniki U19 2
HT
1
0
FT 4 3
1-6
  BUL PLW
Levski Chepintsi (w)
Sevlievo (w) 4
HT
1
3
FT 1 10
1-8
  ALG U21
JSM Skikda U21
WA Tlemcen U21
Pend.
  POR JB
Boavista U17 [4]
FC Famalicao U17 [2]
Pend.
  POR JB
Padroense U17 [1]
Pacos Ferreira U17 [3]
Pend.
  POR JB
Sp Espinho U17 [3]
Salgueiros U17 [1]
Pend.
  POR JB
Lusitania Lourosa U17 [2]
Regua U17 [4]
Pend.
  POR JB
Academico Viseu U17 [4]
Tondela U17 [1]
Pend.
  POR JB
Feirense U17 [2]
Seia FCU17 [3]
Pend.
  POR JB
Academica Coimbra U17 [1]
Marialvas U17 [4]
Pend.
  POR JB
Uniao Leiria U17 [2]
Fatima U17 [3]
Pend.
  POR JB
GD Estoril-Praia U17 [2]
Loures U17 [4]
Pend.
  POR JB
Peniche U17 [6]
Sintrense U17 [1]
Pend.
  POR JB
Benfica Sad U17 [1]
Vitoria SC Guimaraes U17 [3]
Pend.
  POR JB
Belenenses U17 [3]
Spg C Braga U17 [2]
Pend.
  POR JB
Uniao Almeirim U17 [5]
Real Sport Clube U17 [3]
Pend.
  SPA WD2
UD Llanera (W)
UD Mos (W)
 
  Spain D4
CD Valdefierro
AD Sabinanigo
 
  DEN WD2
IF Lyseng (w) [5]
Vildbjerg SF (w) [2]
 
  DEN WD2
Aarhus 1900 (w) [6]
Fortuna Hjorring B (w) [8]
 
  POL D1
Widzew lodz [11]
Odra Opole [8]
 
  POL D1
GKS Tychy [3]
LKS Lodz [4]
 
  POL D1
LKS Nieciecza [2]
OKS Stomil Olsztyn [14]
 
  POL D1
Miedz Legnica [7]
Zaglebie Sosnowiec [17]
 
  POL D1
Gornik Leczna [6]
Sandecja Nowy Sacz [9]
 
  POL D1
Puszcza Niepolomice [13]
GKS Belchatow [18]
 
  POL D1
GKS Jastrzebie [15]
Resovia Rzeszow [16]
 
  POL D1
Chrobry Glogow [10]
Arka Gdynia [5]
 
  POL D1
Radomiak Radom [1]
Korona Kielce [12]
 
  ENG Conf
Stockport County [3]
Hartlepool United [4]
 
  SWE D2
IFK Varnamo [2]
Trelleborgs FF [7]
 
  SWE D1 SN
Brommapojkarna [1]
Pitea IF [13]
 
  SWE D1 SN
Hammarby TFF [16]
Sandvikens IF [2]
 
  LAT D1
BFC Daugavpils [5]
FK Valmiera [3]
 
  SWE D3
FC Gute [12]
Sandvikens AIK FK [15]
 
  SWE D3
Eskilsminne IF [5]
Ullared [9]
 
  SWE D3
Onsala BK [2]
Vastra Frolunda [10]
 
  LIT D2
Babrungas [5]
FK Panevezys-2 [7]
 
  Spain D4
Atletico Tacoronte
UD Guia
 
  Spain D4
CD Vera
Villa Santa Brigida
 
  Spain D4
CD Buzanada
Tenerife B
 
  KAZ D1
Tarlan [1]
FK Igilik [9]
 
  FIN CU20
HJK Helsinki U20
VJS Vantaa U20
 
  ROM U19
FK Csikszereda Miercurea Ciuc U19
Viitorul Constanta U19
 
  SAWL
Soweto Fabulous (w)
Nicko Taurus (w)
 
  Lit II Lyga
FK FM Ateitis
Fortuna Kaunas
 
  IBU
Lithuania (w)
Faroe Islands (w)
 
  MAC D1
CD Monte Carlo [8]
Cheng Fung [4]
 
  FIN D2
PK-35 Vantaa [7]
KPV [11]
 
  INT CF
Hodd [3]
Aalesund FK [8]
 
  SWE D3
Kvarnsvedens IK [5]
Skiljebo SK [11]
 
  SWE D3
IK Tord [13]
Savedalens IF [12]
 
  SWE D3
Varbergs GIF FK [8]
Husqvarna [4]
 
  SWE D3
Vinbergs IF [14]
Hoganas BK [11]
 
  SWE D3
Nykopings BIS [5]
Varmbols FC [8]
 
  SWE D3
BK Olympic [1]
Rappe GOIF [3]
 
  SWE D3
Stenungsunds IF [3]
BK Forward [2]
 
  TUR U19
Ankaragucu U19
Hatayspor U19
 
  TUR U19
Erzurum BB U19
Galatasaray U19
 
  BLR D2
Krumkachy Minsk [1]
Volna Pinsk [6]
 
  KAZ D1
Kairat Academy [6]
Okzhetpes [3]
 
  KAZ D1
Bulat Temirtau [11]
Ekibastuzets [10]
 
  BHU TL
High Quality United
Gomo FC
 
  Pol D4
KTS-K Luzino
Grom Nowy Staw
 
  DEN D4
Ringkobing
IF Skjold S by
 
  Bra CUU20
Juventude (Youth)
CE Bento Goncalves RS U20
 
  Lit II Lyga
DFK Dainava Alytus B
Ekranas Panevezys
 
  KAZ D1
Maktaaral [2]
FK Aksu [4]
 
  Kenya C
Bidco United
Gor Mahia
 
  MPRE L
Ekwendeni Hammers
Mighty Tigers
 
  MPRE L
Chitipa United
Karonga United
 
  MPRE L
Red Lions FC
Be Forward Wanderers
 
  EURO Cup
England [4]
Croatia [14]
 
  LAT D1
Riga FC [1]
Noah [9]
 
  KAZ PR
Lokomotiv Astana [1]
Tobol Kostanai [2]
 
  KAZ PR
FK Taraz [9]
FC Kairat Almaty [3]
 
  SWE D3
IFK Stocksund [14]
FC Stockholm Internazionale [6]
 
  SWE D3
Jarfalla [2]
IFK Lidingo FK [1]
 
  SWE D3
Gottne IF [5]
Bergnasets AIK [14]
 
  SWE D3
IFK Ostersund [3]
Sandviks IK [6]
 
  SWE D3
Karlskrona AIF [5]
FBK Balkan [15]
 
  SWE D3
IFK Skovde FK [13]
Nordvarmland FF [8]
 
  SWE D3
Karlstad BK B [9]
Yxhults IK [12]
 
  SWE D3
Vanersborg FK [4]
Angered BK [7]
 
  Slo D3
Spisske Podhradie
Mladost Kalsa
 
  SW D1
IFK Norrkoping DFK (w) [11]
IFK Kalmar (w) [7]
 
  ITA YTHL
AS Roma U20 [5]
AC Milan U20 [9]
 
  GEO D2
Merani Martvili [3]
Gareji Sagarejo [5]
 
  GEO D2
WIT Georgia Tbilisi [6]
FC Metalurgi Rustavi [9]
 
  GEO D2
Chikhura Sachkhere [10]
FC Sioni Bolnisi [2]
 
  UZB D1
FC Bunyodkor II Chrichik [8]
FK G'ijduvon [2]
 
  UZB D1
FC Lochin [6]
FC Zhomboy [11]
 
  RUS FDH
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal
MFK Tyumen Futsal
 
  RWA D1
Musanze FC
Mukura
 
  RWA D1
APR FC
Police FC
 
  RWA D1
Gorilla FC
Kiyovu FC
 
  RWA D1
AS Kigali
Espoir FC
 
  Finland K
TP47 Tornio
Roi United
 
  Pol D4
Baltyk Gdynia
GKS Przodkowo
 
  LCE D4
Ymir
Hordhur
 
  SAWL
Blue Birds FC (w)
Kathorus United (W)
 
  SAWL
Rosina Sedibane Sports School (w)
Luso Africa (w)
 
  BNY
CR Flamengo (RJ) (Youth)
Macae U20
 
  INT FRL
Tanzania [137]
Malawi [115]
 
  MAC D1
PSP Macau [6]
Windsor Arch Ka I [3]
 
  LAT D1
FK Spartaks Jurmala [6]
FK Liepaja [4]
 
  GEO D1
FC Shukura Kobuleti [8]
FC Saburtalo Tbilisi [4]
 
  GEO D1
Samtredia [9]
Dinamo Tbilisi [2]
 
  UZB D1
Xorazm Urganch [5]
Aral Nukus [7]
 
  UZB D1
FK Chigatoy [9]
Zaamin [1]
 
  RWA D1
Rutsiro FC
Bugesera
 
  SWE D1 SN
IFK Lulea [14]
IF Sylvia [8]
 
  FIN D3 A
PK Keski Uusimaa [10]
PEPO Lappeenranta [5]
 
  BLR D1
FK Isloch Minsk [11]
Dinamo Brest [7]
 
  FAR D1
HB Torshavn [2]
Vikingur Gotu [3]
 
  FAR D1
EB Streymur [7]
NSI Runavik [4]
 
  FAR D1
KI Klaksvik [1]
TB/FCS/Royn [10]
 
  SWE D3
IFK Berga [6]
Eslovs BK [7]
 
  SWE D3
Tegs SK [8]
Skelleftea FF [11]
 
  SWE D3
Syrianska Botkyrka IF [9]
Motala AIF FK [4]
 
  SWE D3
Karlslunds IF HFK [12]
Huddinge IF [6]
 
  TUR U19
Medipol Basaksehir U19
Antalyaspor U19
 
  TUR U19
Kasimpasa U19
Goztepe U19
 
  BLR D2
FK Lida [8]
FC Baranovichi [12]
 
  PAR D2
2 de Mayo PJC [11]
Deportivo Capiata [17]
 
  PAR D2
Sportivo Trinidense [9]
Club Fernando de la Mora [15]
 
  PAR D2
Tacuary [10]
Independiente Luque [2]
 
  PAR D2
Fulgencio Yegros [16]
Guarani de Trinidad [12]
 
  PAR D2
Sportivo Iteno [13]
Rubio nu [6]
 
  GRE D3
Acheron Kanalaki
Posidonas Neas Michanionas
 
  AGB LE
Benfica Lubango [10]
Ferroviario Do Huambo [7]
 
  AGB LE
Santa Rita FC [16]
Desportivo Huila [9]
 
  Finland K